Cannabis Edibles in Fruitland Park, FL Cannabis Edibles in Fruitland Park, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Fruitland Park. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Fruitland Park dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Edible in Fruitland Park

30 available
Loading...

Showing 25 of 30 results.

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Edible: Gummy
$18.00
1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Edible: Gummy
$18.00
Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
&Shine

Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Edible: Gummy
$15.00
Blackberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blackberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Blueberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blueberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fruit Punch [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fruit Punch [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Inspired Blood Orange [20pk] (100mg) from  product image
Beboe

Inspired Blood Orange [20pk] (100mg)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Edible: Gummy
$18.00
Kiwi Strawberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Kiwi Strawberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Indica
Edible: Gummy
$15.00
Mint Chocolatey [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Mint Chocolatey [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Chocolate
$15.00
Peach [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Peach [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Sour Apple [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Sour Apple [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Tropical [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Tropical [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Sativa
Edible: Gummy
$15.00
Watermelon [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Watermelon [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Indica
Edible: Gummy
$15.00
5:1 Dark Chocolatey [10pk] (100mg THC/20mg CBN) from  product image
&Shine

5:1 Dark Chocolatey [10pk] (100mg THC/20mg CBN)

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Edible: Chocolate
$15.00
Strawberry [10pk] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
&Shine

Strawberry [10pk] (100mg CBD/100mg THC)

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Edible: Gummy
$15.00
Original BLKBRY Gels 100 mg from  product image
Smokiez

Original BLKBRY Gels 100 mg

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Original BLUBRY Gels from  product image
Smokiez

Original BLUBRY Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
SR Blue RSPB Gels from  product image
Smokiez

SR Blue RSPB Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
SR GRN APPL Gels from  product image
Smokiez

SR GRN APPL Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Dark Chocolate Bar from  product image
Wandr

Dark Chocolate Bar

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Chocolate
$12.50
$25.00
Original Jamberry Gels from  product image
Smokiez

Original Jamberry Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Original MNGO Gels from  product image
Smokiez

Original MNGO Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Indica
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Cannabis Drink Powder from  product image
Fluent Care

Cannabis Drink Powder

100mg THC
$175.00/g | $175.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Edible: Drink
$17.50
$25.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects