Cannabis Edibles in Delray Beach, FL Cannabis Edibles in Delray Beach, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Delray Beach. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Delray Beach dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Edible in Delray Beach

30 available
Loading...

Showing 25 of 30 results.

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

208mg THC
$232.50/g | $111.78/THCg
0.2 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct

204mg THC
$232.50/g | $113.97/THCg
0.2 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

189mg THC
$232.50/g | $123.02/THCg
0.2 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Catri - Live Rosin Chews - Huckleb. from  product image
Catri

Catri - Live Rosin Chews - Huckleb.

100mg THC
$110.00/g | $110.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$11.00
$32.00
Catri - Live Rosin Chews - Huckleb. from  product image
Catri

Catri - Live Rosin Chews - Huckleb.

100mg THC
$130.00/g | $130.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$13.00
$36.00
Catri - RSO Chews - LIME from  product image
Catri

Catri - RSO Chews - LIME

100mg THC
$110.00/g | $110.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$11.00
$32.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Blackberry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Blackberry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Blueberry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Blueberry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Cherry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Cherry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Strawberry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Strawberry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Watermelon from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Watermelon

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark Blueberry from  product image
Mint Premium

Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark Blueberry

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$30.00
Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark Maraschino Cherry from  product image
Mint Premium

Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark Maraschino Cherry

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$30.00
Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark Raspberry from  product image
Mint Premium

Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark Raspberry

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$30.00
Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Milk Ccnt from  product image
Mint Premium

Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Milk Ccnt

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$30.00
Mint Premium - RSO Chews - Blackberry from  product image
Mint Premium

Mint Premium - RSO Chews - Blackberry

100mg THC
$140.00/g | $140.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$14.00
$28.00
Mint Premium - RSO Chews - Elderberry from  product image
Mint Premium

Mint Premium - RSO Chews - Elderberry

100mg THC
$110.00/g | $110.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Gummy
$11.00
$28.00
1:1 Chocolate Chip Cookies - 10 Pack | 100mg from  product image
Sanctuary Medicinals

1:1 Chocolate Chip Cookies - 10 Pack | 100mg

100mg THC | 100.0%CBD
$1700.00/g | $1700.00/THCg
0.0 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Chocolate
$17.00
$30.00
Dark Chocolate Bar - 100mg from  product image
Sanctuary Medicinals

Dark Chocolate Bar - 100mg

100mg THC
$170.00/g | $170.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Unknown
$17.00
$20.00
Live Rosin Sauz Ginger Molasses Cookies - 10 Pack | 100mg from  product image
Sanctuary Medicinals

Live Rosin Sauz Ginger Molasses Cookies - 10 Pack | 100mg

100mg THC
$1700.00/g | $1700.00/THCg
0.0 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Unknown
$17.00
$36.00
Quickies Caramel Milk Chocolate Bar - 100mg from  product image
Sanctuary Medicinals

Quickies Caramel Milk Chocolate Bar - 100mg

100mg THC
$170.00/g | $170.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Unknown
$17.00
$30.00
Sugar Free Mint NanoTabs - 20 Pack | 100mg from  product image
Sanctuary Medicinals

Sugar Free Mint NanoTabs - 20 Pack | 100mg

100mg THC
$3400.00/g | $3400.00/THCg
0.0 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Unknown
$17.00
$35.00
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

100mg THC
$150.00/g | $150.30/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

98mg THC
$150.00/g | $153.06/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
Live Rosin Sauz Ginger Molasses Cookies - 10 Pack | 100mg from  product image
Sanctuary Medicinals

Live Rosin Sauz Ginger Molasses Cookies - 10 Pack | 100mg

60mg THC
$1200.00/g | $2000.00/THCg
0.0 grams

Delray Beach

Sativa
Edible: Unknown
$12.00
$26.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects