Oral Cannabis Products in Delray Beach, FL Oral Cannabis Products in Delray Beach, FL

Find oral cannabis products from Delray Beach dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Oral in Delray Beach

9 available
Loading...

Showing 9 of 9 results.

HD Acapulco Gold HD Capsules - 20 Pack | 1000mg from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Acapulco Gold HD Capsules - 20 Pack | 1000mg

1000mg THC
$700.00/g | $70.00/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$70.00
HD Wedding Mints  HD Tincture - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Wedding Mints HD Tincture - 15mL

1000mg THC
$6250.00/g | $625.01/THCg
0.0 grams

Delray Beach

Indica
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count from  product image

Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count

750mg THC
$66.67/g | $8.89/THCg
0.8 grams

Delray Beach

Sativa
Oral: Capsule
$50.00
MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate from  product image

MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate

600mg THC | 0.2%Terps
$58.33/g | $9.72/THCg
0.6 grams

Delray Beach

Sativa
Oral: Tincture
$35.00
$50.00
GMO Tincture - 30mL from  product image
Sanctuary Medicinals

GMO Tincture - 30mL

327mg THC
$2750.00/g | $840.98/THCg
0.0 grams

Delray Beach

Indica
Oral: Unknown
$27.50
$55.00
1:1 Anti Inflammatory Target Ratio - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

1:1 Anti Inflammatory Target Ratio - 15mL

165mg THC | 154.5%CBD
$500.00/g | $303.03/THCg
0.1 grams

Delray Beach

Sativa
Oral: Unknown
$25.00
$50.00
1:1 Hybrid Ratio Capsules - 10 Pack | 200mg from  product image
Sanctuary Medicinals

1:1 Hybrid Ratio Capsules - 10 Pack | 200mg

100mg THC
$1400.00/g | $1400.00/THCg
0.0 grams

Delray Beach

Sativa
Oral: Capsule
$14.00
$28.00
Mint Cannabis Capsules - 50mg RSO CBD - 30 Count from  product image

Mint Cannabis Capsules - 50mg RSO CBD - 30 Count

70mg THC | 1000.0%CBD
$50.00/g | $71.43/THCg
1.5 grams

Delray Beach

Sativa
Oral: Capsule
$75.00
Yummy Tincture - 30mL from  product image
Sanctuary Medicinals

Yummy Tincture - 30mL

39mg THC | 330.0%CBD
$10.71/g | $27.47/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Ratio
Oral: Unknown
$37.50
$75.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes