Cannabis Flower in Delray Beach, FL Cannabis Flower in Delray Beach, FL

Shop cannabis flower across all Delray Beach dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Delray Beach

112 available
Loading...

Showing 25 of 112 results.

Gas Light Signature - 3.5g from  product image
Sanctuary Signature

Gas Light Signature - 3.5g

33.4% THC | 0.1%CBD
$7.43/g | $22.24/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Hybrid
Flower: Unknown
$26.00
$45.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.8%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
1g Coastal Sunrise Flower from  product image
Cultivar

1g Coastal Sunrise Flower

32.0% THC | 1.9%Terps
$15.00/g | $46.88/THCg
1 gram

Delray Beach

Sativa
Flower: Whole
$15.00
Jungle Grapes Signature - 3.5g from  product image
Sanctuary Signature

Jungle Grapes Signature - 3.5g

31.9% THC | 0.1%CBD
$7.43/g | $23.29/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Indica
Flower: Unknown
$26.00
$45.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.7%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Delray Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

31.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $46.08/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Indica
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher Minis from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher Minis

30.0% THC | 1.9%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Indica
Flower: Smalls
$30.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
First Frost Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

First Frost Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Delray Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Peel Out Flower from  product image
Modern Flower

Peel Out Flower

29.0% THC | 3.1%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Sun Cake - Whole Flower 3.5G from  product image
Sunshine Cannabis

Sun Cake - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.3%Terps
$7.14/g | $24.63/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Hybrid
Flower: Whole
$25.00
$48.00
White Sunshine - Whole Flower 3.5G from  product image
Sunshine Cannabis

White Sunshine - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.6%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$48.00
Gaspar's Grapes from  product image
Float

Gaspar's Grapes

28.7% THC | 2.1%Terps | 0.1%CBD
$8.57/g | $29.87/THCg
1/8 oz.

Delray Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes