Cannabis Vape Carts in Delray Beach, FL Cannabis Vape Carts in Delray Beach, FL

Shop cannabis vape carts across Delray Beach dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in Delray Beach

60 available
Loading...

Showing 25 of 60 results.

Parmesan Full Spectrum Liquid Shatter Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Parmesan Full Spectrum Liquid Shatter Vape - 0.5 g

91.6% THC | 0.2%CBD
$28.00/g | $30.57/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Sativa
Vape: Vape
$14.00
$50.00
Terpee Burger Full Spectrum Liquid Shatter Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Terpee Burger Full Spectrum Liquid Shatter Vape - 0.5g

90.9% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.60/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Hybrid
Vape: Vape
$18.00
$35.00
Sour Mango Full Spectrum Flava Pak Vape - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Sour Mango Full Spectrum Flava Pak Vape - 1 g

90.2% THC
$25.00/g | $27.72/THCg
1 gram

Delray Beach

Hybrid
Vape: Vape
$25.00
$80.00
Sour Mango Full Spectrum Flava Pak Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Sour Mango Full Spectrum Flava Pak Vape - 0.5g

88.8% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $36.04/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$65.00
Girl Scout Cookies Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Girl Scout Cookies Distillate Vape - 0.5g

88.7% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $36.08/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Hybrid
Vape: Unknown
$16.00
$35.00
Blue Cheese Resin Vape - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Blue Cheese Resin Vape - 1 g

88.4% THC | 0.3%CBD
$30.00/g | $33.94/THCg
1 gram

Delray Beach

Indica
Vape: Vape
$30.00
$45.00
Amnesia Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Amnesia Distillate Vape - 0.5g

88.2% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $36.28/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$35.00
54 Coffinz Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

54 Coffinz Resin Vape - 0.5 g

88.0% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $40.91/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Indica Dominant
Vape: Vape
$18.00
$35.00
Rainbow Belts Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Rainbow Belts Resin Vape - 0.5 g

87.5% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.14/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Indica Dominant
Vape: Vape
$18.00
$35.00
OG Kush - Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

OG Kush - Distillate Cartridge - 1g

87.1% THC | 5.8%Terps | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.33/THCg
1 gram

Delray Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$36.00
$90.00
Gelonade Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Gelonade Distillate Vape - 0.5g

87.0% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $36.78/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$35.00
Mint Premium - CO2 1.0g Vaporizer - Frosted Donuts from  product image

Mint Premium - CO2 1.0g Vaporizer - Frosted Donuts

86.1% THC | 3.0%Terps
$22.75/g | $26.43/THCg
1 gram

Delray Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$22.75
$65.00
Blooberry Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Blooberry Resin Vape - 0.5 g

85.2% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $42.25/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Indica
Vape: Vape
$18.00
$35.00
Jealousy Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Jealousy Distillate Vape - 0.5g

85.1% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $37.60/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$35.00
Purple Punch - Distillate Cartridge from  product image
Float

Purple Punch - Distillate Cartridge

85.1% THC | 5.3%Terps | 0.2%CBD
$40.00/g | $47.00/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Indica
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Atomic Pop Full Spectrum Flava Pak Vape - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Atomic Pop Full Spectrum Flava Pak Vape - 1 g

84.8% THC | 0.9%CBD
$25.00/g | $29.48/THCg
1 gram

Delray Beach

Hybrid
Vape: Vape
$25.00
$80.00
Peaches and Cream - Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

Peaches and Cream - Distillate Cartridge - 1g

84.7% THC | 2.2%Terps | 0.1%CBD
$36.00/g | $42.50/THCg
1 gram

Delray Beach

Indica
Vape: Cartridge
$36.00
$90.00
Master Kush - Distillate Cartridge from  product image
Float

Master Kush - Distillate Cartridge

84.6% THC | 5.6%Terps | 0.2%CBD
$40.00/g | $47.28/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Indica
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Jupiter Leo (Sativa) - Distillate All-In-One - 0.5g from  product image
Float

Jupiter Leo (Sativa) - Distillate All-In-One - 0.5g

84.5% THC | 5.5%Terps | 0.2%CBD
$60.00/g | $71.01/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Sativa
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
World THC Factory - 1.0g Vaporizer - Orange Sunset from  product image
World Thc Factory

World THC Factory - 1.0g Vaporizer - Orange Sunset

84.4% THC | 0.6%Terps
$21.00/g | $24.87/THCg
1 gram

Delray Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$60.00
Black Maple Resin Vape - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Black Maple Resin Vape - 1 g

84.3% THC
$30.00/g | $35.59/THCg
1 gram

Delray Beach

Sativa Dominant
Vape: Vape
$30.00
$45.00
Mint Premium - CO2 1.0g Vaporizer - Symbiote from  product image
Mint Premium

Mint Premium - CO2 1.0g Vaporizer - Symbiote

84.3% THC | 4.0%Terps
$22.75/g | $27.00/THCg
1 gram

Delray Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$22.75
$65.00
Rainbow Belts Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Rainbow Belts Resin Vape - 0.5 g

84.2% THC | 0.2%CBD
$28.00/g | $33.25/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Indica Dominant
Vape: Vape
$14.00
$50.00
Strawberry Jelly - Distillate Cartridge from  product image
Float

Strawberry Jelly - Distillate Cartridge

84.0% THC | 5.4%Terps | 0.2%CBD
$40.00/g | $47.62/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Blue ZKZ - Distillate Cartridge from  product image
Float

Blue ZKZ - Distillate Cartridge

83.8% THC | 6.5%Terps | 0.2%CBD
$40.00/g | $47.73/THCg
0.5 grams

Delray Beach

Indica
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes