Cannabis Edibles in Deltona, FL Cannabis Edibles in Deltona, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Deltona. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Deltona dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Edible in Deltona

47 available
Loading...

Showing 25 of 47 results.

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

208mg THC
$232.50/g | $111.78/THCg
0.2 grams

Deltona

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct

204mg THC
$232.50/g | $113.97/THCg
0.2 grams

Deltona

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

202mg THC
$232.50/g | $115.10/THCg
0.2 grams

Deltona

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC | 220.5%CBD
$1845.00/g | $1653.23/THCg
0.0 grams

Deltona

Indica
Edible: Gummy
$18.45
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

109mg THC
$150.00/g | $137.62/THCg
0.1 grams

Deltona

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews

108mg THC
$1230.00/g | $1134.16/THCg
0.0 grams

Deltona

Indica
Edible: Gummy
$12.30
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$1845.00/g | $1701.25/THCg
0.0 grams

Deltona

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

Deltona

Edible: Edible
$18.02
RSO Dark Chocolates from  product image

RSO Dark Chocolates

108mg THC
$1545.00/g | $1436.54/THCg
0.0 grams

Deltona

Edible: Chocolate
$15.45
Strawberry Soft Chews from  product image
Encore

Strawberry Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1454.80/THCg
0.0 grams

Deltona

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Caramel Sea Salt from  product image

Caramel Sea Salt

106mg THC
$1802.00/g | $1700.00/THCg
0.0 grams

Deltona

Edible: Edible
$18.02
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

106mg THC
$150.00/g | $141.51/THCg
0.1 grams

Deltona

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Deltona

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Deltona

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Sour Apricot Apple  [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Lemon Cake]

106mg THC
$1845.00/g | $1744.68/THCg
0.0 grams

Deltona

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Peach Mango [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Lemon Cake]

105mg THC
$1845.00/g | $1752.14/THCg
0.0 grams

Deltona

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Mixed Berry Burst  Soft Chews from  product image
Encore

Mixed Berry Burst Soft Chews

104mg THC
$1545.00/g | $1479.89/THCg
0.0 grams

Deltona

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Peach Mango [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Motor Breath]

104mg THC
$1845.00/g | $1774.89/THCg
0.0 grams

Deltona

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Sour Apricot Apple  [Wino] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Wino]

104mg THC
$1845.00/g | $1782.61/THCg
0.0 grams

Deltona

Indica
Edible: Gummy
$18.45
15mg, Raspberry (1:1:1 CBN:CBD:THC) - Chews - 20ct from  product image
Heights

15mg, Raspberry (1:1:1 CBN:CBD:THC) - Chews - 20ct

103mg THC | 105.0%CBD
$275.00/g | $266.99/THCg
0.3 grams

Deltona

Sativa
Edible: Gummy
$82.50
$110.00
Orange Tangie RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Orange Tangie RSO Soft Chew

102mg THC
$124.50/g | $122.23/THCg
0.1 grams

Deltona

Sativa
Edible: Gummy
$12.45
Mandarin  1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Mandarin 1:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 103.5%CBD
$1545.00/g | $1519.17/THCg
0.0 grams

Deltona

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Peach  2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 208.4%CBD
$1845.00/g | $1814.16/THCg
0.0 grams

Deltona

Hybrid
Edible: Gummy
$18.45
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

101mg THC
$124.50/g | $122.76/THCg
0.1 grams

Deltona

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Dragonfruit RSO Soft Chews from  product image
Bits

Dragonfruit RSO Soft Chews

101mg THC
$3090.00/g | $3048.54/THCg
0.0 grams

Deltona

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes