Oral Cannabis Products in Deltona, FL Oral Cannabis Products in Deltona, FL

Find oral cannabis products from Deltona dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Oral in Deltona

14 available
Loading...

Showing 14 of 14 results.

E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

676mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $9.72/THCg
0.6 grams

Deltona

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Grape Mint Gas RSO Tincture from  product image

Grape Mint Gas RSO Tincture

606mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.85/THCg
0.6 grams

Deltona

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Black Amber RSO Tincture from  product image

Black Amber RSO Tincture

603mg THC | 2.1%CBD
$65.75/g | $10.90/THCg
0.6 grams

Deltona

Indica
Oral: Tincture
$39.45
Pai Gow Punch RSO Tincture from  product image

Pai Gow Punch RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Deltona

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Pink Certz RSO Tincture from  product image

Pink Certz RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Deltona

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Super Lemon G RSO Tincture from  product image

Super Lemon G RSO Tincture

588mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.18/THCg
0.6 grams

Deltona

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
Sherbert Haze RSO Tincture from  product image

Sherbert Haze RSO Tincture

582mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.30/THCg
0.6 grams

Deltona

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
Glitter Bomb RSO Tincture from  product image

Glitter Bomb RSO Tincture

576mg THC | 1.4%CBD
$65.75/g | $11.42/THCg
0.6 grams

Deltona

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules from  product image

1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules

329mg THC | 346.9%CBD
$4245.00/g | $1292.12/THCg
0.0 grams

Deltona

Oral: Capsule
$42.45
THC Tincture from  product image

THC Tincture

316mg THC
$81.50/g | $25.78/THCg
0.3 grams

Deltona

Hybrid
Oral: Tincture
$24.45
THC Fast Acting Capsules from  product image

THC Fast Acting Capsules

305mg THC
$2445.00/g | $801.85/THCg
0.0 grams

Deltona

Oral: Capsule
$24.45
Orange Mint THC Spray from  product image

Orange Mint THC Spray

266mg THC
$1.43/g | $0.54/THCg
15.0 grams

Deltona

Oral: Spray
$21.45
1:1 CBD:THC Tincture from  product image

1:1 CBD:THC Tincture

143mg THC | 162.8%CBD
$163.00/g | $114.06/THCg
0.2 grams

Deltona

Hybrid
Oral: Tincture
$24.45
CBD Tincture from  product image

CBD Tincture

15mg THC | 299.5%CBD
$81.50/g | $559.37/THCg
0.3 grams

Deltona

Hybrid
Oral: Tincture
$24.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes