Cannabis Flower in Deltona, FL Cannabis Flower in Deltona, FL

Shop cannabis flower across all Deltona dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Deltona

98 available
Loading...

Showing 25 of 98 results.

Georgia Pie x Gastro Pop from  product image

Georgia Pie x Gastro Pop

29.8% THC | 0.1%CBD
$6.87/g | $23.05/THCg
1/2 oz.

Deltona

Indica
Flower: Whole
$96.15
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

29.8% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $28.91/THCg
1/8 oz.

Deltona

Sativa
Flower: Whole
$30.15
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

29.1% THC | 0.1%CBD
$7.07/g | $24.30/THCg
0.7 grams

Deltona

Sativa
Flower: PreRoll
$4.95
Gush Mints from  product image

Gush Mints

28.2% THC
$8.61/g | $30.50/THCg
1/8 oz.

Deltona

Indica
Flower: Whole
$30.15
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

28.2% THC
$10.33/g | $36.61/THCg
1/8 oz.

Deltona

Hybrid
Flower: Whole
$36.15
Guava Cooler from  product image
(the) Essence

Guava Cooler

27.8% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $30.99/THCg
1/8 oz.

Deltona

Sativa
Flower: Whole
$30.15
Gaspar's Grapes from  product image
Float

Gaspar's Grapes

27.7% THC | 2.9%Terps | 0.1%CBD
$8.57/g | $30.94/THCg
1/8 oz.

Deltona

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$50.00
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

27.3% THC
$5.54/g | $20.27/THCg
1 oz.

Deltona

Hybrid
Flower: Whole
$155.12
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

27.2% THC
$5.36/g | $19.70/THCg
1 oz.

Deltona

Sativa
Flower: Whole
$150.12
Savvy

Grape Junky

27.2% THC
$5.00/g | $18.39/THCg
1/4 oz.

Deltona

Indica
Flower: Whole
$35.00
Georgia Pie x Gastro Pop from  product image

Georgia Pie x Gastro Pop

27.2% THC
$8.61/g | $31.71/THCg
1/8 oz.

Deltona

Indica
Flower: Whole
$30.15
GMO S1 from  product image

GMO S1

27.1% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $29.34/THCg
1 gram

Deltona

Indica
Flower: PreRoll
$7.95
Grape Mint Gas from  product image
Savvy

Grape Mint Gas

27.1% THC
$4.64/g | $17.13/THCg
1/2 oz.

Deltona

Hybrid
Flower: Whole
$65.00
E85 from  product image
(the) Essence

E85

26.7% THC
$7.07/g | $26.46/THCg
0.7 grams

Deltona

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.95
GMO Jungle Cake from  product image

GMO Jungle Cake

26.3% THC
$8.61/g | $32.72/THCg
1/8 oz.

Deltona

Hybrid
Flower: Whole
$30.15
Facade from  product image
Verano

Facade

26.1% THC
$6.08/g | $23.26/THCg
1/2 oz.

Deltona

Hybrid
Flower: Whole
$85.12
E85 from  product image
(the) Essence

E85

26.1% THC
$8.61/g | $32.99/THCg
1/8 oz.

Deltona

Hybrid
Flower: Whole
$30.15
Georgia Pie x Gastro Pop from  product image

Georgia Pie x Gastro Pop

26.1% THC
$7.07/g | $27.13/THCg
0.7 grams

Deltona

Indica
Flower: PreRoll
$4.95
Black Amber from  product image
Verano

Black Amber

26.0% THC
$8.79/g | $33.75/THCg
0.7 grams

Deltona

Indica
Flower: PreRoll
$6.15
Facade from  product image
Verano

Facade

26.0% THC | 0.1%CBD
$7.88/g | $30.30/THCg
1/4 oz.

Deltona

Hybrid
Flower: Whole
$55.14
E85 from  product image

E85

25.8% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $30.81/THCg
1 gram

Deltona

Hybrid
Flower: PreRoll
$7.95
Kuroge from  product image
Verano

Kuroge

25.8% THC
$5.54/g | $21.47/THCg
1 oz.

Deltona

Indica
Flower: Whole
$155.12
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

25.8% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $34.05/THCg
0.7 grams

Deltona

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.15
Gulf Coast Guava from  product image

Gulf Coast Guava

25.5% THC
$7.07/g | $27.73/THCg
0.7 grams

Deltona

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.95
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

25.2% THC
$5.72/g | $22.69/THCg
1/2 oz.

Deltona

Sativa
Flower: Whole
$80.12
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes