Cannabis Vape Carts in Deltona, FL Cannabis Vape Carts in Deltona, FL

Shop cannabis vape carts across Deltona dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in Deltona

131 available
Loading...

Showing 25 of 131 results.

Northern Lights from  product image
(the) Essence

Northern Lights

88.4% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $37.84/THCg
1 gram

Deltona

Indica
Vape: Pod
$33.45
Juicy Mango from  product image
Savvy

Juicy Mango

87.6% THC
$30.45/g | $34.76/THCg
1 gram

Deltona

Sativa
Vape: Cartridge
$30.45
Summer Melon from  product image
Savvy

Summer Melon

87.6% THC | 0.3%CBD
$30.90/g | $35.27/THCg
0.5 grams

Deltona

Sativa
Vape: Cartridge
$15.45
Chemdawg from  product image
(the) Essence

Chemdawg

87.5% THC
$33.45/g | $38.25/THCg
1 gram

Deltona

Hybrid
Vape: Cartridge
$33.45
Minty Blizzard Live Resin AIO from  product image

Minty Blizzard Live Resin AIO

87.2% THC
$50.85/g | $58.35/THCg
1 gram

Deltona

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
OG Kush - Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

OG Kush - Distillate Cartridge - 1g

87.1% THC | 5.8%Terps | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.33/THCg
1 gram

Deltona

Hybrid
Vape: Cartridge
$36.00
$90.00
Permanent Marker AIO from  product image
(the) Essence

Permanent Marker AIO

86.5% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.46/THCg
1 gram

Deltona

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
Bacio Gelato from  product image
Savvy

Bacio Gelato

86.4% THC
$26.78/g | $30.99/THCg
2.0 grams

Deltona

Hybrid
Vape: Cartridge
$53.55
Lavender Vanilla from  product image
Edie Parker

Lavender Vanilla

86.3% THC | 0.2%CBD
$45.67/g | $52.92/THCg
1 gram

Deltona

Indica
Vape: Cartridge
$45.67
Master Kush from  product image
(the) Essence

Master Kush

85.9% THC | 0.2%CBD
$42.90/g | $49.94/THCg
0.5 grams

Deltona

Indica
Vape: Cartridge
$21.45
Cereal Milk AIO from  product image
(the) Essence

Cereal Milk AIO

85.8% THC | 0.3%CBD
$35.00/g | $40.79/THCg
1 gram

Deltona

Indica Dominant
Vape: Disposable
$35.00
Grape Essence - Full-Spectrum Distillate Cartridge from  product image
Float

Grape Essence - Full-Spectrum Distillate Cartridge

85.6% THC | 4.1%Terps | 0.2%CBD
$66.00/g | $77.10/THCg
0.5 grams

Deltona

Hybrid
Vape: Cartridge
$33.00
$55.00
Applescotti from  product image

Applescotti

85.3% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.28/THCg
1 gram

Deltona

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Jack Herer from  product image
(the) Essence

Jack Herer

85.3% THC | 0.2%CBD
$42.90/g | $50.29/THCg
0.5 grams

Deltona

Sativa
Vape: Cartridge
$21.45
Berry Gelato from  product image
(the) Essence

Berry Gelato

85.2% THC | 0.1%CBD
$33.45/g | $39.26/THCg
1 gram

Deltona

Indica
Vape: Cartridge
$33.45
Cereal Milk from  product image
(the) Essence

Cereal Milk

85.2% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.26/THCg
1 gram

Deltona

Indica Dominant
Vape: Pod
$33.45
Fresh Berry from  product image
Savvy

Fresh Berry

85.2% THC | 0.3%CBD
$28.58/g | $33.54/THCg
2.0 grams

Deltona

Indica
Vape: Cartridge
$57.15
Purple Punch - Distillate Cartridge from  product image
Float

Purple Punch - Distillate Cartridge

85.1% THC | 5.3%Terps | 0.3%CBD
$40.00/g | $47.00/THCg
0.5 grams

Deltona

Indica
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Permanent Marker from  product image
(the) Essence

Permanent Marker

85.0% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.35/THCg
1 gram

Deltona

Hybrid
Vape: Pod
$33.45
Strawberry Candy from  product image

Strawberry Candy

84.8% THC | 0.3%CBD
$50.85/g | $59.97/THCg
1 gram

Deltona

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Peaches and Cream - Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

Peaches and Cream - Distillate Cartridge - 1g

84.7% THC | 2.2%Terps | 0.1%CBD
$36.00/g | $42.50/THCg
1 gram

Deltona

Indica
Vape: Cartridge
$36.00
$90.00
Autumn Equinox (Hybrid) - Distillate All-In-One - 0.5g from  product image
Float

Autumn Equinox (Hybrid) - Distillate All-In-One - 0.5g

84.6% THC | 4.7%Terps | 0.2%CBD
$60.00/g | $70.92/THCg
0.5 grams

Deltona

Hybrid
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
Dosilato from  product image

Dosilato

84.5% THC | 0.1%CBD
$48.45/g | $57.34/THCg
1 gram

Deltona

Indica
Vape: Live Resin
$48.45
Gush Mints from  product image

Gush Mints

84.4% THC
$48.90/g | $57.97/THCg
0.5 grams

Deltona

Indica
Vape: Cartridge
$24.45
Jupiter Leo (Sativa) - Distillate All-In-One - 0.5g from  product image
Float

Jupiter Leo (Sativa) - Distillate All-In-One - 0.5g

84.3% THC | 5.6%Terps | 0.2%CBD
$60.00/g | $71.17/THCg
0.5 grams

Deltona

Sativa
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes