Cannabis Concentrates in Riverview, FL Cannabis Concentrates in Riverview, FL

Find cannabis concentrates from Riverview dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Concentrate in Riverview

82 available
Loading...

Showing 25 of 82 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Riverview

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Riverview

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

94.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.49/THCg
0.5 grams

Riverview

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Mimosa Kush Mints from  product image

Mimosa Kush Mints

92.2% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.79/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

91.0% THC | 1.4%Terps
$22.00/g | $24.17/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: Distillate
$22.00
$40.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

91.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mimosa Kush Mints from  product image
Grassroots

Mimosa Kush Mints

87.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.19/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Pineapple Donut from  product image

Pineapple Donut

87.3% THC | 0.4%CBD
$33.00/g | $37.80/THCg
1 gram

Riverview

Sativa
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
LA Grapes Live Diamonds from  product image
Modern Flower

LA Grapes Live Diamonds

87.0% THC | 2.0%Terps
$70.00/g | $80.46/THCg
0.5 grams

Riverview

Sativa
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

86.9% THC | 3.8%Terps
$20.00/g | $23.00/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Grassroots

Peanut Butter Muffin

86.9% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.43/THCg
1 gram

Riverview

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Baba Yaga RSO from  product image

Baba Yaga RSO

85.9% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $38.42/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Watermelon Cakez from  product image

Watermelon Cakez

85.8% THC
$33.00/g | $38.46/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

85.7% THC | 2.7%Terps
$20.00/g | $23.33/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

85.6% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $42.06/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Raspberry Parfait from  product image

Raspberry Parfait

85.6% THC
$33.00/g | $38.55/THCg
1 gram

Riverview

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Golden Pnpple Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Golden Pnpple Live Diamonds

84.0% THC | 2.1%Terps
$70.00/g | $83.33/THCg
0.5 grams

Riverview

Sativa
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

83.9% THC | 4.5%Terps
$22.00/g | $26.22/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: Distillate
$22.00
$40.00

Passport Dro

83.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $39.76/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

82.8% THC | 3.2%Terps
$20.00/g | $24.16/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Hybrid Blend RSO from  product image

Hybrid Blend RSO

82.2% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $40.15/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Cake Face Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Cake Face Live Diamonds

82.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $85.37/THCg
0.5 grams

Riverview

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Mint Premium - CO2 Syringe - Twisted P. from  product image

Mint Premium - CO2 Syringe - Twisted P.

81.5% THC | 3.8%Terps | 0.2%CBD
$22.00/g | $26.99/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Concentrate: Distillate
$22.00
$45.00
Baba Yaga from  product image

Baba Yaga

81.2% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $48.03/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: Crumble
$39.00
$65.00
Grassroots

Alani Skunk

80.2% THC | 0.3%CBD
$36.00/g | $44.89/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes