Oral Cannabis Products in Riverview, FL Oral Cannabis Products in Riverview, FL

Find oral cannabis products from Riverview dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Oral in Riverview

18 available
Loading...

Showing 18 of 18 results.

Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Riverview

Indica
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Riverview

Hybrid
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Riverview

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
50mg RSO THC - 30 Count from  product image

50mg RSO THC - 30 Count

1000mg THC | 1.0%Terps | 3.0%CBD
$50.00/g | $5.00/THCg
1.5 grams

Riverview

Sativa
Oral: Capsule
$75.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Riverview

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Riverview

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count from  product image

Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count

750mg THC | 0.0%Terps
$66.67/g | $8.89/THCg
0.8 grams

Riverview

Sativa
Oral: Capsule
$50.00
THC from  product image

THC

600mg THC
$0.07/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Riverview

Hybrid
Oral: Tincture
$42.00
$70.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Riverview

Indica
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Pina Colada THC from  product image

Pina Colada THC

300mg THC
$0.07/g | $0.02/THCg
300.0 grams

Riverview

Hybrid
Oral: Tincture
$21.60
$36.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Riverview

Hybrid
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Grassroots

Local Motive

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Riverview

Sativa
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Triple Stack from  product image
Grassroots

Triple Stack

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Riverview

Indica
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Hint of Sweet from  product image
Select

Hint of Sweet

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Riverview

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
Lemon Lime from  product image
Select

Lemon Lime

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Riverview

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
Strawberry Lemonade from  product image
Select

Strawberry Lemonade

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Riverview

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
THC from  product image

THC

30mg THC | 600.0%CBD
$0.09/g | $0.30/THCg
600.0 grams

Riverview

Hybrid
Oral: Tincture
$54.00
$90.00
MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate from  product image

MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate

4mg THC
$58.33/g | $1322.75/THCg
0.6 grams

Riverview

Sativa
Oral: Tincture
$35.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects