Cannabis Vape Carts in Riverview, FL Cannabis Vape Carts in Riverview, FL

Shop cannabis vape carts across Riverview dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in Riverview

139 available
Loading...

Showing 25 of 139 results.

Misty Mint from  product image
Select

Misty Mint

92.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.72/THCg
2.0 grams

Riverview

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Unicorn Piss from  product image
Select

Unicorn Piss

92.8% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.33/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Vape: Vape
$30.00
$50.00
ACE Dabbalicious from  product image
Select

ACE Dabbalicious

92.4% THC | 0.4%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
ACE Super Boof from  product image
Select

ACE Super Boof

92.4% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
ACE Tigers Blood from  product image
Select

ACE Tigers Blood

92.2% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.65/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Essentials BRIQ Tropic Thunder from  product image
Select

Essentials BRIQ Tropic Thunder

92.2% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.96/THCg
2.0 grams

Riverview

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Northern Lights from  product image
Select

Northern Lights

91.8% THC | 0.3%CBD
$39.00/g | $42.48/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Vape: Vape
$39.00
$60.00
Essentials BRIQ Grape Ape from  product image
Select

Essentials BRIQ Grape Ape

91.5% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.25/THCg
2.0 grams

Riverview

Indica
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Trainwreck from  product image

Trainwreck

91.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.39/THCg
0.5 grams

Riverview

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$35.00
Lemon Cheesecake from  product image
Select

Lemon Cheesecake

91.1% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.42/THCg
1 gram

Riverview

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Go Go Guava from  product image
Select

Go Go Guava

90.9% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.00/THCg
1 gram

Riverview

Sativa
Vape: Vape
$30.00
$60.00
Acapulco Gold from  product image
Select

Acapulco Gold

90.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.55/THCg
2.0 grams

Riverview

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Fresh Berry Gelato from  product image
Select

Fresh Berry Gelato

90.7% THC | 0.1%CBD
$39.00/g | $43.00/THCg
0.3 grams

Riverview

Indica
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
GMO from  product image
Select

GMO

90.6% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.63/THCg
2.0 grams

Riverview

Indica
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Cotton Candy Kush from  product image

Cotton Candy Kush

90.5% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.78/THCg
0.5 grams

Riverview

Hybrid
Vape: Cartridge
$18.00
$35.00
Essentials Lemon Cheese Cake from  product image
Select

Essentials Lemon Cheese Cake

90.5% THC | 0.3%CBD
$54.17/g | $59.85/THCg
0.3 grams

Riverview

Sativa
Vape: Disposable
$16.25
$25.00
Nuclear Muffins from  product image
Select

Nuclear Muffins

90.5% THC | 0.2%CBD
$45.00/g | $49.72/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Vape: Live Resin
$45.00
$70.00
Watermelon Ice from  product image
Select

Watermelon Ice

90.5% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $43.09/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Vape: Vape
$39.00
$60.00
24K Gold from  product image
Select

24K Gold

90.4% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $43.14/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Vape: Vape
$39.00
$60.00
Berry Gelato from  product image
Select

Berry Gelato

90.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.72/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Bulbz from  product image
Select

Bulbz

90.4% THC | 0.2%CBD
$45.00/g | $49.78/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Vape: Live Resin
$45.00
$70.00
Essentials BRIQ Clementine from  product image
Select

Essentials BRIQ Clementine

90.4% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $30.42/THCg
2.0 grams

Riverview

Sativa
Vape: Vape
$55.00
$95.00
Essentials BRIQ Clementine from  product image
Select

Essentials BRIQ Clementine

90.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.72/THCg
2.0 grams

Riverview

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Essentials Green Crush from  product image
Select

Essentials Green Crush

90.4% THC | 0.6%CBD
$54.17/g | $59.92/THCg
0.3 grams

Riverview

Sativa
Vape: Disposable
$16.25
$25.00
Huckleberry Jam from  product image
Select

Huckleberry Jam

90.4% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.19/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Vape: Vape
$30.00
$55.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes