Cannabis Flower in Riverview, FL Cannabis Flower in Riverview, FL

Shop cannabis flower across all Riverview dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Riverview

224 available
Loading...

Showing 25 of 224 results.

GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

36.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $47.62/THCg
1/8 oz.

Riverview

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Crunch Berries - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Crunch Berries - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.2%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Riverview

Indica
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Riverview

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.6%Terps
$5.71/g | $16.81/THCg
1/8 oz.

Riverview

Sativa
Flower: Whole
$20.00
$58.00
Xeno - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Xeno - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$7.14/g | $21.01/THCg
1/8 oz.

Riverview

Indica
Flower: Whole
$25.00
$60.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.8%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Riverview

Indica
Flower: Whole
$15.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

33.0% THC | 2.7%Terps
$8.57/g | $25.97/THCg
1/8 oz.

Riverview

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem Minis from  product image
Modern Flower

Double OG Chem Minis

33.0% THC | 3.0%Terps
$7.71/g | $23.38/THCg
1/8 oz.

Riverview

Hybrid
Flower: Smalls
$27.00
$30.00
Dream Queen - Whole Flower 3.5G from  product image
Roll One

Dream Queen - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.7%Terps
$2.86/g | $8.66/THCg
1/8 oz.

Riverview

Hybrid
Flower: Whole
$10.00
$35.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.8%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Riverview

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
LA Grapes - Minis 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Minis 3.5G

33.0% THC | 2.3%Terps
$7.71/g | $23.38/THCg
1/8 oz.

Riverview

Sativa
Flower: Smalls
$27.00
$30.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 3.0%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Riverview

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Melon Barz - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Melon Barz - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.0%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Riverview

Hybrid
Flower: Whole
$15.00
$45.00
New Yorker Flower from  product image
Wizard Trees

New Yorker Flower

33.0% THC
$14.29/g | $43.29/THCg
1/8 oz.

Riverview

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$11.43/g | $34.63/THCg
1/8 oz.

Riverview

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.8%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Riverview

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Riverview

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

32.0% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $18.75/THCg
1 gram

Riverview

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
$14.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

32.0% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $154.69/THCg
0.4 grams

Riverview

Indica
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
JUICI Smalls from  product image
Connected Cannabis

JUICI Smalls

32.0% THC | 2.8%Terps
$5.00/g | $15.63/THCg
1/2 oz.

Riverview

Sativa
Flower: Smalls
$70.00
$120.00
Grassroots

Nutcrackerz #8

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Riverview

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Riverview

Hybrid
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.66/THCg
1 gram

Riverview

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.48/THCg
1/8 oz.

Riverview

Hybrid
Flower: Whole
$28.00
$45.00
Reef

Watermelon Cakez

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Riverview

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes