Marion County cannabis deals

Concentrate Cannabis Deals in Marion County, FL

Finding Your Thoroughbred Strains in the Horse Capital of the World
Concentrate Cannabis Deals in Marion County, FL
Finding Your Thoroughbred Strains in the Horse Capital of the World

Compare all cannabis concentrate deals in Marion County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from Belleview dispensaries and Dunnellon dispensaries... Read more




Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

·

Cannabis Concentrate in Marion County

Compare all cannabis concentrate deals in Marion County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from Belleview dispensaries and Dunnellon dispensaries... Read more

582 results
Loading...

Showing 25 of 582 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Ocala

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Ocala

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Indica Distillate Syringe from  product image

Indica Distillate Syringe

94.2% THC | 0.3%CBD
$40.00/g | $42.46/THCg
1 gram

Ocala

Indica
Concentrate: Distillate
$40.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

93.9% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $35.14/THCg
1 gram

Ocala

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Ocifer from  product image

Ocifer

93.9% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.14/THCg
1 gram

Ocala

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

93.5% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $44.92/THCg
0.5 grams

Ocala

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Cap Junky from  product image

Cap Junky

93.5% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.29/THCg
1 gram

Ocala

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Ocala

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Ocala

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Sativa Distillate Syringe from  product image

Sativa Distillate Syringe

92.8% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.10/THCg
1 gram

Ocala

Sativa
Concentrate: Distillate
$40.00
TNG from  product image
RYTHM

TNG

92.7% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.27/THCg
1 gram

Dunnellon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00

Local Motive

92.2% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.79/THCg
1 gram

Ocala

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mimosa Kush Mints from  product image

Mimosa Kush Mints

92.2% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.79/THCg
1 gram

Ocala

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

92.1% THC | 0.1%CBD
$42.00/g | $45.60/THCg
0.5 grams

Ocala

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

92.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $35.83/THCg
1 gram

Ocala

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Hybrid Distillate Syringe from  product image

Hybrid Distillate Syringe

91.9% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.53/THCg
1 gram

Ocala

Hybrid
Concentrate: Distillate
$40.00
RDNCK MNTZ from  product image
RYTHM

RDNCK MNTZ

91.7% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.54/THCg
1 gram

Ocala

Indica
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
CRNBRRY Z from  product image
RYTHM

CRNBRRY Z

91.5% THC | 0.3%CBD
$22.50/g | $24.59/THCg
1 gram

Ocala

Indica
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
White Durban from  product image
RYTHM

White Durban

91.1% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.70/THCg
1 gram

Dunnellon, Ocala

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Raspberry Parfait from  product image

Raspberry Parfait

91.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Ocala

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Durban Z from  product image
RYTHM

Durban Z

90.9% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.75/THCg
1 gram

Dunnellon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

90.5% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.46/THCg
1 gram

Ocala

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Grassroots

Peanut Butter Muffin

90.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.82/THCg
1 gram

Ocala

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Jack Herer from  product image
RYTHM

Jack Herer

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Dunnellon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Nuclear Muffins from  product image

Nuclear Muffins

90.3% THC | 2.5%CBD
$33.00/g | $36.55/THCg
1 gram

Ocala

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·

·