Marion County cannabis deals

Oral Cannabis Deals in Marion County, FL

Finding Your Thoroughbred Strains in the Horse Capital of the World
Oral Cannabis Deals in Marion County, FL
Finding Your Thoroughbred Strains in the Horse Capital of the World

Discover all licensed cannabis oral product deals in Marion County, FL — tinctures, oils, sprays, and more from Belleview dispensaries and Dunnellon dispensaries... Read more




Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

·

Cannabis Oral in Marion County

Discover all licensed cannabis oral product deals in Marion County, FL — tinctures, oils, sprays, and more from Belleview dispensaries and Dunnellon dispensaries... Read more

84 results
Loading...

Showing 25 of 84 results.

Tincture 1:1 500mg - Key Lime (1oz) from  product image

Tincture 1:1 500mg - Key Lime (1oz)

mg THC
$80.00/g | $0.00/THCg
0.5 grams

Ocala

Hybrid
Oral: Tincture
$40.00
1:1 Restore [15ml] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

1:1 Restore [15ml] (100mg CBD/100mg THC)

mg THC
$400.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Ocala

Oral: Tincture
$40.00
Drops Tincture Low-THC from  product image
Le Remedie

Drops Tincture Low-THC

mg THC | 1000.0%CBD
$100.00/g | $0.00/THCg
1 gram

Summerfield

Oral: Tincture
$100.00
Rescue [15ml] (800mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

Rescue [15ml] (800mg THC)

mg THC
$93.75/g | $0.00/THCg
0.8 grams

Dunnellon, Ocala

Hybrid
Oral: Tincture
$75.00
20:1 Unwind [15ml] (475mg CBD/25mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

20:1 Unwind [15ml] (475mg CBD/25mg THC)

mg THC
$1333.33/g | $0.00/THCg
0.0 grams

Dunnellon, Ocala

Oral: Tincture
$40.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Ocala

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Ocala

Indica
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Ocala

Hybrid
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Ocala

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Sativa Capsules (30mg) from  product image
Nordic Wellness

Sativa Capsules (30mg)

929mg THC | 6.1%CBD
$38.89/g | $4.19/THCg
0.9 grams

Ocala, Summerfield

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$45.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Ocala

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Ocala

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Ocala

Hybrid
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Ocala

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

609mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.00/THCg
0.6 grams

Ocala

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
GMO S1 RSO Tincture from  product image

GMO S1 RSO Tincture

606mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.04/THCg
0.6 grams

Ocala

Indica
Oral: Tincture
$32.87
Black Amber RSO Tincture from  product image

Black Amber RSO Tincture

603mg THC | 2.1%CBD
$54.78/g | $9.09/THCg
0.6 grams

Ocala

Indica
Oral: Tincture
$32.87
THC from  product image

THC

600mg THC
$0.07/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Ocala

Hybrid
Oral: Tincture
$42.00
$70.00
Pink Certz RSO Tincture from  product image

Pink Certz RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.22/THCg
0.6 grams

Ocala

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
Super Lemon G RSO Tincture from  product image

Super Lemon G RSO Tincture

588mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.32/THCg
0.6 grams

Ocala

Sativa
Oral: Tincture
$32.87
Glitter Bomb RSO Tincture from  product image

Glitter Bomb RSO Tincture

576mg THC | 1.4%CBD
$54.78/g | $9.51/THCg
0.6 grams

Ocala

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
Indica RSO Tinc. 600mg from  product image

Indica RSO Tinc. 600mg

574mg THC | 2.9%CBD
$75.00/g | $13.07/THCg
0.6 grams

Ocala, Summerfield

Indica
Oral: Tincture
$45.00
Remedi High THC Tincture 500mg from  product image
Remedi

Remedi High THC Tincture 500mg

500mg THC
$54.00/g | $10.80/THCg
0.5 grams

Ocala

Hybrid
Oral: Tincture
$27.00
$45.00
Remedi 1:5 CBD:THC 500mg Tincture- Green Apple from  product image
Remedi

Remedi 1:5 CBD:THC 500mg Tincture- Green Apple

420mg THC | 80.0%CBD
$64.29/g | $15.31/THCg
0.4 grams

Ocala

Indica
Oral: Tincture
$27.00
$45.00
Tincture - THC - 300MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tincture - THC - 300MG

318mg THC | 7.1%CBD
$128.33/g | $40.36/THCg
0.3 grams

Summerfield

Sativa
Oral: Tincture
$38.50
$55.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·

·