Marion County cannabis deals

Topical Cannabis Deals in Marion County, FL

Finding Your Thoroughbred Strains in the Horse Capital of the World
Topical Cannabis Deals in Marion County, FL
Finding Your Thoroughbred Strains in the Horse Capital of the World

Shop all licensed cannabis topical product deals in Marion County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from Belleview dispensaries and Dunnellon dispensaries... Read more




Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

·

Cannabis Topical in Marion County

Shop all licensed cannabis topical product deals in Marion County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from Belleview dispensaries and Dunnellon dispensaries... Read more

25 results
Loading...

Showing 25 of 25 results.

Hybrid RSO from  product image
Everyday

Hybrid RSO

1000mg THC
$40.00/g | $4.00/THCg
1 gram

Ocala

Hybrid
Topical: Topical
$40.00
Indica RSO from  product image
Everyday

Indica RSO

1000mg THC
$40.00/g | $4.00/THCg
1 gram

Ocala, Summerfield

Indica
Topical: Topical
$40.00
Sativa RSO from  product image
Everyday

Sativa RSO

1000mg THC
$40.00/g | $4.00/THCg
1 gram

Summerfield

Sativa
Topical: Topical
$40.00
Relieve Lavender from  product image
Plant Precision

Relieve Lavender

650mg THC
$0.06/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Ocala

Hybrid
Topical: Topical
$36.00
$60.00
Remedi 500mg Infused Balm from  product image
Remedi

Remedi 500mg Infused Balm

500mg THC | 0.0%CBD
$60.00/g | $12.00/THCg
0.5 grams

Ocala

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$50.00
Lotion (THC) - 400MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Lotion (THC) - 400MG

376mg THC
$70.00/g | $18.62/THCg
0.4 grams

Summerfield

Sativa
Topical: Topical
$28.00
$40.00
THC from  product image

THC

300mg THC
$0.09/g | $0.03/THCg
300.0 grams

Ocala

Hybrid
Topical: Topical
$27.00
$45.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

298mg THC | 303.2%CBD
$84.57/g | $28.42/THCg
0.3 grams

Ocala

Topical: Topical
$25.37
Remedi Infused Balm 1:1 500mg from  product image
Remedi

Remedi Infused Balm 1:1 500mg

250mg THC | 250.0%CBD
$120.00/g | $48.00/THCg
0.3 grams

Ocala

Topical: Topical
$30.00
$50.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

192mg THC | 191.5%CBD
$126.85/g | $66.24/THCg
0.2 grams

Ocala

Topical: Topical
$25.37
Lotion (CBD 1:1) - 400MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Lotion (CBD 1:1) - 400MG

181mg THC | 186.0%CBD
$140.00/g | $77.35/THCg
0.2 grams

Summerfield

Sativa
Topical: Topical
$28.00
$40.00
1:1 Restore (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

1:1 Restore (100mg CBD/100mg THC)

100mg THC
$300.00/g | $300.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Topical: Topical
$30.00
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

92mg THC
$153.70/g | $167.43/THCg
0.1 grams

Ocala

Topical: Topical
$15.37
Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil from  product image

Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil

67mg THC | 71.1%CBD
$238.27/g | $356.15/THCg
0.1 grams

Ocala

Topical: Topical
$17.87
The Vault Gelato Cream Cake Flower from  product image
The Vault

The Vault Gelato Cream Cake Flower

28mg THC
$8.57/g | $30.72/THCg
1/8 oz.

Ocala

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$50.00
Tropical Cream Cake Flower from  product image
Modern Flower

Tropical Cream Cake Flower

27mg THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $31.75/THCg
1/8 oz.

Summerfield

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$45.00
MPX Select™ Ice Cream Cake Flower from  product image
MPX Select Flower

MPX Select™ Ice Cream Cake Flower

20mg THC | 1.2%Terps | 0.0%CBD
$7.14/g | $36.08/THCg
1/8 oz.

Ocala

Hybrid
Topical: Lotion
$25.00
$45.00
ish Flower - Truffle Ice Cream from  product image
Ish

ish Flower - Truffle Ice Cream

19mg THC
$4.29/g | $22.44/THCg
1/4 oz.

Ocala

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$60.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

19mg THC
$5.00/g | $26.22/THCg
1/4 oz.

Ocala

Hybrid
Topical: Lotion
$35.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

18mg THC
$5.71/g | $31.69/THCg
1/8 oz.

Ocala

Hybrid
Topical: Lotion
$20.00
Ice Cream Cake Flower from  product image

Ice Cream Cake Flower

18mg THC
$5.00/g | $28.41/THCg
1/4 oz.

Ocala

Hybrid
Topical: Lotion
$35.00
$75.00
ish Flower - Ice Cream Cake from  product image
Ish

ish Flower - Ice Cream Cake

12mg THC | 0.7%Terps
$5.00/g | $42.02/THCg
1/2 oz.

Ocala

Indica
Topical: Lotion
$70.00
$100.00
Topical Balm - Cooling Menthol from  product image

Topical Balm - Cooling Menthol

1mg THC | 0.9%CBD
$0.71/g | $79.41/THCg
56.6 grams

Ocala

Hybrid
Topical: Topical
$40.00
72 Hour CBD Patch from  product image

72 Hour CBD Patch

0mg THC | 11.9%CBD
$425.00/g | $100000.00/THCg
0.0 grams

Ocala

Topical: Topical
$8.50
Coconut Yuzu Crème from  product image

Coconut Yuzu Crème

0mg THC | 0.2%CBD
$22.75/g | $13382.35/THCg
1 gram

Ocala

Topical: Topical
$22.75
$35.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·

·