Marion County cannabis deals

Edible Cannabis Deals in Marion County, FL

Finding Your Thoroughbred Strains in the Horse Capital of the World
Edible Cannabis Deals in Marion County, FL
Finding Your Thoroughbred Strains in the Horse Capital of the World

Discover all cannabis edibles in Marion County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Belleview dispensaries and Dunnellon dispensaries... Read more




Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

·

Cannabis Edible in Marion County

Discover all cannabis edibles in Marion County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Belleview dispensaries and Dunnellon dispensaries... Read more

289 results
Loading...

Showing 25 of 289 results.

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Edible: Gummy
$18.00
1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Edible: Gummy
$18.00
Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
&Shine

Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Edible: Gummy
$15.00
5:1 Sweet Dreams Raspberry Plum [20pk] (100mg THC/20mg CBN) from  product image
Beboe

5:1 Sweet Dreams Raspberry Plum [20pk] (100mg THC/20mg CBN)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Edible: Gummy
$18.00
Blackberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blackberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Blueberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blueberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fruit Punch [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fruit Punch [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Inspired Blood Orange [20pk] (100mg) from  product image
Beboe

Inspired Blood Orange [20pk] (100mg)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Edible: Gummy
$18.00
Kiwi Strawberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Kiwi Strawberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Indica
Edible: Gummy
$15.00
Mint Chocolatey [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Mint Chocolatey [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Hybrid
Edible: Chocolate
$15.00
Peach [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Peach [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Sour Apple [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Sour Apple [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Tropical [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Tropical [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Sativa
Edible: Gummy
$15.00
Watermelon [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Watermelon [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon, Ocala

Indica
Edible: Gummy
$15.00
10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

218mg THC
$232.50/g | $106.65/THCg
0.2 grams

Summerfield

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Huckleberry (1:1 CBN:THC) - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Huckleberry (1:1 CBN:THC) - Chews - 20ct

214mg THC
$232.50/g | $108.65/THCg
0.2 grams

Summerfield

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

208mg THC
$232.50/g | $111.78/THCg
0.2 grams

Ocala

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

202mg THC
$232.50/g | $115.10/THCg
0.2 grams

Ocala, Summerfield

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Ocala

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Ocala

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Ocala

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Ocala

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Ocala

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·

·