Cannabis Concentrates in Coral Springs, FL Cannabis Concentrates in Coral Springs, FL

Find cannabis concentrates from Coral Springs dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Concentrate in Coral Springs

26 available
Loading...

Showing 25 of 26 results.

Headband Kiwi Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

Headband Kiwi Syringe [0.5g]

93.9% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $34.08/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Indica
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
K.O.N.Y Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

K.O.N.Y Syringe [0.5g]

91.6% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $34.93/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Sativa
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
Electric Daydream [0.5g] from  product image
Black Line

Electric Daydream [0.5g]

88.3% THC | 0.3%CBD
$32.00/g | $36.24/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Hybrid
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
White Wedding Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

White Wedding Syringe [0.5g]

87.1% THC
$32.00/g | $36.74/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Sativa
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
Miami Vice Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Miami Vice Live Diamonds

86.0% THC | 2.1%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Sativa
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Diesel Dough Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Diesel Dough Live Diamonds

85.0% THC | 2.2%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Pink Cookies Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Pink Cookies Live Diamonds

85.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Cake Face Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Cake Face Live Diamonds

82.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $85.37/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Tropical Treats Crumble [1g] from  product image
Hyer Kind

Tropical Treats Crumble [1g]

81.8% THC | 0.2%CBD
$27.00/g | $33.01/THCg
1 gram

Coral Springs

Sativa
Concentrate: Crumble
$27.00
$45.00
Glitter Bomb [1g] from  product image
Hyer Kind

Glitter Bomb [1g]

79.3% THC | 0.1%CBD
$27.00/g | $34.05/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Concentrate: Crumble
$27.00
$45.00
Hypnotik Cured Sugar from  product image
Hyer Kind

Hypnotik Cured Sugar

79.0% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $31.65/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Concentrate: Sugar
$25.00
$50.00
Hypnotik Crumble from  product image
Hyer Kind

Hypnotik Crumble

77.6% THC | 0.2%CBD
$27.00/g | $34.79/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Concentrate: Crumble
$27.00
$45.00
TRPCL TRTS Cured Sugar from  product image
Hyer Kind

TRPCL TRTS Cured Sugar

74.7% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $33.47/THCg
1 gram

Coral Springs

Sativa
Concentrate: Sugar
$25.00
$50.00
Zush Mints Live Resin from  product image
Modern Flower

Zush Mints Live Resin

73.0% THC | 9.3%Terps
$35.00/g | $47.95/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Cyber Wolf Cured Badder from  product image
Hyer Kind

Cyber Wolf Cured Badder

72.2% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $34.63/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica
Concentrate: Badder
$25.00
$50.00
LMN Batter Cured Badder from  product image
Hyer Kind

LMN Batter Cured Badder

71.8% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $34.82/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica
Concentrate: Badder
$25.00
$50.00
Applescotti Cured Badder from  product image
Hyer Kind

Applescotti Cured Badder

71.2% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $35.11/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica
Concentrate: Badder
$25.00
$50.00
BLK Garlic Cured Sugar from  product image
Hyer Kind

BLK Garlic Cured Sugar

71.2% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $35.11/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica
Concentrate: Sugar
$25.00
$50.00
Everglazed Live Resin from  product image
Modern Flower

Everglazed Live Resin

71.0% THC | 9.9%Terps
$35.00/g | $49.30/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
BLUBRY Cupcake Cured Badder from  product image
Hyer Kind

BLUBRY Cupcake Cured Badder

68.5% THC
$25.00/g | $36.50/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Concentrate: Badder
$25.00
$50.00
High Society Live Budder from  product image
Modern Flower

High Society Live Budder

68.0% THC | 7.3%Terps
$35.00/g | $51.47/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica Dominant
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
Shipwreck Live Resin from  product image
Modern Flower

Shipwreck Live Resin

68.0% THC | 8.7%Terps
$35.00/g | $51.47/THCg
1 gram

Coral Springs

Sativa
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Earthquake - Live Budder 1G from  product image
Modern Flower

Earthquake - Live Budder 1G

67.0% THC | 9.8%Terps
$35.00/g | $52.24/THCg
1 gram

Coral Springs

Sativa
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
High Society Live Resin from  product image
Modern Flower

High Society Live Resin

67.0% THC | 8.8%Terps
$35.00/g | $52.24/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica Dominant
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Apple Tartz Live Budder from  product image
Modern Flower

Apple Tartz Live Budder

66.0% THC | 9.4%Terps
$35.00/g | $53.03/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes