Cannabis Edibles in Coral Springs, FL Cannabis Edibles in Coral Springs, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Coral Springs. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Coral Springs dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Edible in Coral Springs

12 available
Loading...

Showing 12 of 12 results.

Original BLKBRY Gels 100 mg from  product image
Smokiez

Original BLKBRY Gels 100 mg

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Original BLUBRY Gels from  product image
Smokiez

Original BLUBRY Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
SR Blue RSPB Gels from  product image
Smokiez

SR Blue RSPB Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
SR GRN APPL Gels from  product image
Smokiez

SR GRN APPL Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Original Jamberry Gels from  product image
Smokiez

Original Jamberry Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Original MNGO Gels from  product image
Smokiez

Original MNGO Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Indica
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Cannabis Drink Powder from  product image
Fluent Care

Cannabis Drink Powder

100mg THC
$175.00/g | $175.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Hybrid
Edible: Drink
$17.50
$25.00
Original PCH Gels from  product image
Smokiez

Original PCH Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
SR WTML Gels from  product image
Smokiez

SR WTML Gels

100mg THC
$100.00/g | $100.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Indica
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
SR Blue RSPB Gels from  product image
Smokiez

SR Blue RSPB Gels

50mg THC | 50.0%CBD
$100.00/g | $200.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
SR WTML Gels from  product image
Smokiez

SR WTML Gels

50mg THC | 50.0%CBD
$100.00/g | $200.00/THCg
0.1 grams

Coral Springs

Indica
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Dark Chocolate Single (10mg) from  product image
Fluent Care

Dark Chocolate Single (10mg)

10mg THC
$252.00/g | $2520.00/THCg
0.0 grams

Coral Springs

Hybrid
Edible: Chocolate
$2.52
$4.20
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects