Cannabis Vape Carts in Coral Springs, FL Cannabis Vape Carts in Coral Springs, FL

Shop cannabis vape carts across Coral Springs dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in Coral Springs

91 available
Loading...

Showing 25 of 91 results.

SMR Daze AIO from  product image
Moods

SMR Daze AIO

93.9% THC | 0.2%CBD
$31.50/g | $33.55/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Vape: Disposable
$31.50
$45.00
Midnight Cruiser Cartridge from  product image
Moods

Midnight Cruiser Cartridge

93.7% THC | 0.3%CBD
$24.00/g | $25.61/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Indica
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
Zesty Parm Cartridge from  product image
Moods

Zesty Parm Cartridge

93.3% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.15/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
Gulf Coast Sunset AIO from  product image
Moods

Gulf Coast Sunset AIO

92.1% THC | 0.2%CBD
$31.50/g | $34.20/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Vape: Disposable
$31.50
$45.00
Miami Vibes Cartridge from  product image
Moods

Miami Vibes Cartridge

92.0% THC | 0.2%CBD
$24.00/g | $26.09/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Sativa
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
Keys Bliss Cartridge from  product image
Moods

Keys Bliss Cartridge

91.8% THC | 0.2%CBD
$24.00/g | $26.14/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
Moonrise Grove Cartridge from  product image
Moods

Moonrise Grove Cartridge

91.8% THC | 0.7%CBD
$21.00/g | $22.88/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Manolo BLK Cartridge from  product image
Moods

Manolo BLK Cartridge

91.7% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.72/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
Midnight Cruiser Cartridge from  product image
Moods

Midnight Cruiser Cartridge

91.0% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $23.08/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
The Creamery Cartridge from  product image
Moods

The Creamery Cartridge

90.8% THC | 0.4%CBD
$24.00/g | $26.43/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica Dominant
Vape: Cartridge
$24.00
$40.00
Primus AIO [1g] from  product image
Moods

Primus AIO [1g]

90.6% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.63/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Big Grape Kiwi AIO [1g] from  product image
Moods

Big Grape Kiwi AIO [1g]

90.5% THC | 0.3%CBD
$35.00/g | $38.67/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Golden Hour Cartridge from  product image
Moods

Golden Hour Cartridge

90.5% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $23.20/THCg
1 gram

Coral Springs

Sativa
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Everglade Haze AIO from  product image
Moods

Everglade Haze AIO

90.4% THC | 0.2%CBD
$31.50/g | $34.85/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Vape: Disposable
$31.50
$45.00
Gulf Coast Sunset Cartridge from  product image
Moods

Gulf Coast Sunset Cartridge

90.4% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $23.23/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Zesty Parm AIO [1g] from  product image
Moods

Zesty Parm AIO [1g]

90.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.72/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Black Garlic AIO [0.3g] from  product image
Black Line

Black Garlic AIO [0.3g]

90.3% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.69/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Indica
Vape: Disposable
$12.50
$25.00
Black Garlic AIO [1g] from  product image
Moods

Black Garlic AIO [1g]

90.3% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.76/THCg
1 gram

Coral Springs

Indica
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Electric Daydream AIO [0.3g] from  product image
Black Line

Electric Daydream AIO [0.3g]

90.3% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.69/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Hybrid
Vape: Disposable
$12.50
$25.00
Everglade Haze Cartridge from  product image
Moods

Everglade Haze Cartridge

90.3% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $23.26/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Golden Hour AIO from  product image
Moods

Golden Hour AIO

90.3% THC | 0.2%CBD
$31.50/g | $34.88/THCg
1 gram

Coral Springs

Sativa
Vape: Disposable
$31.50
$45.00
Gush Moon AIO [1g] from  product image
Moods

Gush Moon AIO [1g]

90.3% THC | 0.6%CBD
$35.00/g | $38.76/THCg
1 gram

Coral Springs

Sativa Dominant
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
HiFlyer Cartridge from  product image
Moods

HiFlyer Cartridge

90.3% THC | 0.2%CBD
$24.00/g | $26.58/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.00
$40.00
Kingdom Dreams AIO [2g] from  product image
Moods

Kingdom Dreams AIO [2g]

90.3% THC | 0.2%CBD
$28.00/g | $31.01/THCg
2.0 grams

Coral Springs

Indica
Vape: Disposable
$56.00
$80.00
Lime Glow AIO [1g] from  product image
Moods

Lime Glow AIO [1g]

90.3% THC | 1.0%CBD
$35.00/g | $38.76/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes