Cannabis Flower in Coral Springs, FL Cannabis Flower in Coral Springs, FL

Shop cannabis flower across all Coral Springs dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Coral Springs

135 available
Loading...

Showing 25 of 135 results.

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.1%Terps
$10.00/g | $29.41/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
JUICI Pre-Rolls 2pk from  product image
Connected Cannabis

JUICI Pre-Rolls 2pk

32.0% THC | 2.7%Terps
$15.00/g | $46.88/THCg
1 gram

Coral Springs

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Indica
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.8%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Indica
Flower: Whole
$58.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Black Tuna Flower from  product image
Black Tuna

Black Tuna Flower

31.0% THC | 2.4%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$58.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.7%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Coral Springs

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Alaskan Backhand Preroll from  product image
FLUENT Flower

Alaskan Backhand Preroll

30.7% THC | 0.1%CBD
$5.20/g | $16.94/THCg
1 gram

Coral Springs

Hybrid
Flower: PreRoll
$5.20
$13.00
Cheddar Cheeze from  product image
Knack

Cheddar Cheeze

30.6% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.68/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Indica
Flower: Whole
$35.00
Hypnotik from  product image
Knack

Hypnotik

30.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.90/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Lemon Batter from  product image
Knack

Lemon Batter

30.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $33.00/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Indica
Flower: Whole
$35.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

30.0% THC | 2.6%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Hippie Crasher Minis from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher Minis

30.0% THC | 1.9%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Indica
Flower: Smalls
$30.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Alaskan Backhand from  product image
Knack

Alaskan Backhand

29.9% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $33.45/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
HGH Lighter from  product image
Freedom Town

HGH Lighter

29.4% THC | 0.1%CBD
$11.43/g | $38.87/THCg
1/8 oz.

Coral Springs

Hybrid
Flower: Whole
$40.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes