Oral Cannabis Products in Coral Springs, FL Oral Cannabis Products in Coral Springs, FL

Find oral cannabis products from Coral Springs dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Oral in Coral Springs

15 available
Loading...

Showing 15 of 15 results.

CBD Tablet 600mg from  product image
Wandr

CBD Tablet 600mg

mg THC | 600.0%CBD
$35.00/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Coral Springs

Oral: Tablet
$21.00
$70.00
Lemon Fresh [600mg] from  product image
Fluent Care

Lemon Fresh [600mg]

600mg THC
$33.33/g | $5.56/THCg
0.6 grams

Coral Springs

Sativa
Oral: Tincture
$20.00
$50.00
THC Tablet from  product image
Wandr

THC Tablet

600mg THC
$46.67/g | $7.78/THCg
0.6 grams

Coral Springs

Hybrid
Oral: Tablet
$28.00
$70.00
The Creamery Drops from  product image
Fluent Care

The Creamery Drops

600mg THC
$33.33/g | $5.56/THCg
0.6 grams

Coral Springs

Indica Dominant
Oral: Tincture
$20.00
$50.00
90's Kush [450mg] from  product image
Black Line

90's Kush [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Indica
Oral: Tincture
$18.00
$45.00
Everglade Haze [450mg] from  product image
Moods

Everglade Haze [450mg]

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Hybrid
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Fidel Hashtro [450mg] from  product image
Black Line

Fidel Hashtro [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Sativa
Oral: Tincture
$18.00
$45.00
Golden Hour [450mg] from  product image
Moods

Golden Hour [450mg]

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Sativa
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Kingdom Dreams [450mg] from  product image
Moods

Kingdom Dreams [450mg]

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Indica
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Miami Vibes [450mg] from  product image
Moods

Miami Vibes [450mg]

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Sativa
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Midnight Cruiser [450mg] from  product image
Moods

Midnight Cruiser [450mg]

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Indica
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Moonrise Grove Drops from  product image
Moods

Moonrise Grove Drops

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Coral Springs

Hybrid
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Elara 1:1 Drops from  product image
Fluent Care

Elara 1:1 Drops

300mg THC | 300.0%CBD
$33.33/g | $11.11/THCg
0.6 grams

Coral Springs

Hybrid
Oral: Tincture
$20.00
$50.00
Blend Tablet 1:1 from  product image
Wandr

Blend Tablet 1:1

300mg THC | 300.0%CBD
$46.67/g | $15.56/THCg
0.6 grams

Coral Springs

Hybrid
Oral: Tablet
$28.00
$70.00
Blueberry Cupcake [600mg] from  product image
Fluent Care

Blueberry Cupcake [600mg]

2mg THC
$33.33/g | $1692.05/THCg
0.6 grams

Coral Springs

Hybrid
Oral: Tincture
$20.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes