Cannabis Concentrates in Crestview, FL Cannabis Concentrates in Crestview, FL

Find cannabis concentrates from Crestview dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Concentrate in Crestview

26 available
Loading...

Showing 25 of 26 results.

Tropical GMO Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

Tropical GMO Syringe [0.5g]

91.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.39/THCg
0.5 grams

Crestview

Indica
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
Manolo Black Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

Manolo Black Syringe [0.5g]

90.9% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $39.60/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
Strawberry Mintz Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

Strawberry Mintz Syringe [0.5g]

89.5% THC | 0.5%CBD
$36.00/g | $40.22/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
Electric Daydream [0.5g] from  product image
Black Line

Electric Daydream [0.5g]

88.3% THC | 0.3%CBD
$36.00/g | $40.77/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
White Wedding Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

White Wedding Syringe [0.5g]

87.1% THC
$36.00/g | $41.33/THCg
0.5 grams

Crestview

Sativa
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
Miami Vice Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Miami Vice Live Diamonds

86.0% THC | 2.1%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Crestview

Sativa
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Diesel Dough Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Diesel Dough Live Diamonds

85.0% THC | 2.2%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Crestview

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Pink Cookies Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Pink Cookies Live Diamonds

85.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Cake Face Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Cake Face Live Diamonds

82.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $85.37/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Tropical Treats Crumble [1g] from  product image
Hyer Kind

Tropical Treats Crumble [1g]

81.8% THC | 0.2%CBD
$20.25/g | $24.76/THCg
1 gram

Crestview

Sativa
Concentrate: Crumble
$20.25
$45.00
Cake Badder - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

Cake Badder - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g

81.7% THC | 3.4%Terps | 0.2%CBD
$57.00/g | $69.77/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Concentrate: Badder
$57.00
$95.00
Glitter Bomb [1g] from  product image
Hyer Kind

Glitter Bomb [1g]

79.3% THC | 0.1%CBD
$20.25/g | $25.54/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Concentrate: Crumble
$20.25
$45.00
Hypnotik Crumble from  product image
Hyer Kind

Hypnotik Crumble

77.6% THC | 0.2%CBD
$20.25/g | $26.10/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Concentrate: Crumble
$20.25
$45.00
Apple Tartz Live Budder from  product image
Modern Flower

Apple Tartz Live Budder

77.0% THC | 8.9%Terps
$35.00/g | $45.46/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
Sly Look Live Resin from  product image
Modern Flower

Sly Look Live Resin

76.0% THC | 5.5%Terps
$35.00/g | $46.05/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Grape Biscotti Sundae Live Resin from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae Live Resin

74.0% THC | 5.3%Terps
$35.00/g | $47.30/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
PRPL Starfruit Cured Badder from  product image
Hyer Kind

PRPL Starfruit Cured Badder

73.4% THC | 0.3%CBD
$22.50/g | $30.65/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Concentrate: Badder
$22.50
$50.00
Zush Mints Live Resin from  product image
Modern Flower

Zush Mints Live Resin

73.0% THC | 9.3%Terps
$35.00/g | $47.95/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Cheddar Cheeze Cured Sugar from  product image
Hyer Kind

Cheddar Cheeze Cured Sugar

72.8% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $30.91/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Concentrate: Sugar
$22.50
$50.00
LMN Batter Cured Badder from  product image
Hyer Kind

LMN Batter Cured Badder

71.8% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $31.34/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Concentrate: Badder
$22.50
$50.00
BLK Garlic Cured Sugar from  product image
Hyer Kind

BLK Garlic Cured Sugar

71.2% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $31.60/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Concentrate: Sugar
$22.50
$50.00
Everglazed Live Resin from  product image
Modern Flower

Everglazed Live Resin

71.0% THC | 9.9%Terps
$35.00/g | $49.30/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Raspberry Punch Live Resin from  product image
Modern Flower

Raspberry Punch Live Resin

71.0% THC | 8.9%Terps
$35.00/g | $49.30/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Sour Grapez Live Budder from  product image
Modern Flower

Sour Grapez Live Budder

71.0% THC | 11.5%Terps
$35.00/g | $49.30/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
High Society Live Budder from  product image
Modern Flower

High Society Live Budder

68.0% THC | 7.3%Terps
$35.00/g | $51.47/THCg
1 gram

Crestview

Indica Dominant
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes