Oral Cannabis Products in Crestview, FL Oral Cannabis Products in Crestview, FL

Find oral cannabis products from Crestview dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Oral in Crestview

15 available
Loading...

Showing 15 of 15 results.

Perla Drops from  product image
Fluent Care

Perla Drops

mg THC | 600.0%CBD
$37.50/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Crestview

Oral: Tincture
$22.50
$50.00
THC Tablet from  product image
Wandr

THC Tablet

600mg THC
$52.50/g | $8.75/THCg
0.6 grams

Crestview

Hybrid
Oral: Tablet
$31.50
$70.00
The Creamery Drops from  product image
Fluent Care

The Creamery Drops

600mg THC
$37.50/g | $6.25/THCg
0.6 grams

Crestview

Indica Dominant
Oral: Tincture
$22.50
$50.00
Glitter Bomb [450mg] from  product image
Black Line

Glitter Bomb [450mg]

482mg THC
$45.00/g | $9.34/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Oral: Tincture
$20.25
$45.00
90's Kush [450mg] from  product image
Black Line

90's Kush [450mg]

450mg THC
$45.00/g | $10.00/THCg
0.5 grams

Crestview

Indica
Oral: Tincture
$20.25
$45.00
Everglade Haze [450mg] from  product image
Moods

Everglade Haze [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Oral: Tincture
$18.00
$40.00
Fidel Hashtro [450mg] from  product image
Black Line

Fidel Hashtro [450mg]

450mg THC
$45.00/g | $10.00/THCg
0.5 grams

Crestview

Sativa
Oral: Tincture
$20.25
$45.00
Golden Hour [450mg] from  product image
Moods

Golden Hour [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Crestview

Sativa
Oral: Tincture
$18.00
$40.00
Kingdom Dreams [450mg] from  product image
Moods

Kingdom Dreams [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Crestview

Indica
Oral: Tincture
$18.00
$40.00
K.O.N.Y [450mg] from  product image
Black Line

K.O.N.Y [450mg]

450mg THC
$45.00/g | $10.00/THCg
0.5 grams

Crestview

Sativa
Oral: Tincture
$20.25
$45.00
Miami Vibes [450mg] from  product image
Moods

Miami Vibes [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Crestview

Sativa
Oral: Tincture
$18.00
$40.00
Midnight Cruiser [450mg] from  product image
Moods

Midnight Cruiser [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Crestview

Indica
Oral: Tincture
$18.00
$40.00
Moonrise Grove Drops from  product image
Moods

Moonrise Grove Drops

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Oral: Tincture
$18.00
$40.00
Blend Tablet 1:1 from  product image
Wandr

Blend Tablet 1:1

300mg THC | 300.0%CBD
$52.50/g | $17.50/THCg
0.6 grams

Crestview

Hybrid
Oral: Tablet
$31.50
$70.00
Mellow Fellow Drops from  product image
Fluent Care

Mellow Fellow Drops

100mg THC
$37.50/g | $37.50/THCg
0.6 grams

Crestview

Sativa
Oral: Tincture
$22.50
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes