Cannabis Edibles in Crestview, FL Cannabis Edibles in Crestview, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Crestview. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Crestview dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Edible in Crestview

16 available
Loading...

Showing 16 of 16 results.

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

208mg THC
$232.50/g | $111.78/THCg
0.2 grams

Crestview

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

202mg THC
$232.50/g | $115.10/THCg
0.2 grams

Crestview

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct

200mg THC
$232.50/g | $116.25/THCg
0.2 grams

Crestview

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

113mg THC
$150.00/g | $132.74/THCg
0.1 grams

Crestview

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
Original BLKBRY Gels 100 mg from  product image
Smokiez

Original BLKBRY Gels 100 mg

100mg THC
$112.50/g | $112.50/THCg
0.1 grams

Crestview

Hybrid
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
Original BLUBRY Gels from  product image
Smokiez

Original BLUBRY Gels

100mg THC
$112.50/g | $112.50/THCg
0.1 grams

Crestview

Hybrid
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
SR Blue RSPB Gels from  product image
Smokiez

SR Blue RSPB Gels

100mg THC
$112.50/g | $112.50/THCg
0.1 grams

Crestview

Hybrid
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
SR GRN APPL Gels from  product image
Smokiez

SR GRN APPL Gels

100mg THC
$112.50/g | $112.50/THCg
0.1 grams

Crestview

Hybrid
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
Dark Chocolate Bar from  product image
Wandr

Dark Chocolate Bar

100mg THC
$112.50/g | $112.50/THCg
0.1 grams

Crestview

Hybrid
Edible: Chocolate
$11.25
$25.00
Original Jamberry Gels from  product image
Smokiez

Original Jamberry Gels

100mg THC
$112.50/g | $112.50/THCg
0.1 grams

Crestview

Hybrid
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
Original MNGO Gels from  product image
Smokiez

Original MNGO Gels

100mg THC
$112.50/g | $112.50/THCg
0.1 grams

Crestview

Indica
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
Cannabis Drink Powder from  product image
Fluent Care

Cannabis Drink Powder

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Crestview

Hybrid
Edible: Drink
$15.00
$25.00
Original PCH Gels from  product image
Smokiez

Original PCH Gels

100mg THC
$50.00/g | $50.00/THCg
0.1 grams

Crestview

Hybrid
Edible: Gummy
$5.00
$25.00
SR WTML Gels from  product image
Smokiez

SR WTML Gels

100mg THC
$112.50/g | $112.50/THCg
0.1 grams

Crestview

Indica
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

97mg THC
$150.00/g | $154.80/THCg
0.1 grams

Crestview

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
Dark Chocolate Single (10mg) from  product image
Fluent Care

Dark Chocolate Single (10mg)

10mg THC
$189.00/g | $1890.00/THCg
0.0 grams

Crestview

Hybrid
Edible: Chocolate
$1.89
$4.20
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects