Cannabis Vape Carts in Crestview, FL Cannabis Vape Carts in Crestview, FL

Shop cannabis vape carts across Crestview dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in Crestview

73 available
Loading...

Showing 25 of 73 results.

Gush Moon Cartridge from  product image
Moods

Gush Moon Cartridge

93.3% THC | 0.3%CBD
$24.00/g | $25.72/THCg
1 gram

Crestview

Sativa Dominant
Vape: Cartridge
$24.00
$40.00
Zesty Parm Cartridge from  product image
Moods

Zesty Parm Cartridge

93.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.12/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Vape: Cartridge
$11.25
$25.00
Everglade Haze Cartridge from  product image
Moods

Everglade Haze Cartridge

93.2% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $22.53/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Keys Bliss Cartridge from  product image
Moods

Keys Bliss Cartridge

92.1% THC | 0.3%CBD
$21.00/g | $22.80/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Miami Vibes Cartridge from  product image
Moods

Miami Vibes Cartridge

92.0% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $19.57/THCg
0.5 grams

Crestview

Sativa
Vape: Cartridge
$9.00
$20.00
Midnight Cruiser Cartridge from  product image
Moods

Midnight Cruiser Cartridge

91.8% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $22.88/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Gulf Coast Sunset Cartridge from  product image
Moods

Gulf Coast Sunset Cartridge

91.5% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $19.67/THCg
0.5 grams

Crestview

Hybrid
Vape: Cartridge
$9.00
$20.00
The Bling AIO [0.3g] from  product image
Black Line

The Bling AIO [0.3g]

91.5% THC | 0.4%CBD
$50.00/g | $54.65/THCg
0.5 grams

Crestview

Indica
Vape: Disposable
$25.00
Lemon Fresh AIO [0.3g] from  product image
Black Line

Lemon Fresh AIO [0.3g]

90.9% THC | 0.2%CBD
$50.00/g | $55.01/THCg
0.5 grams

Crestview

Sativa
Vape: Disposable
$25.00
Kingdom Dreams Cartridge from  product image
Moods

Kingdom Dreams Cartridge

90.6% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $19.87/THCg
0.5 grams

Crestview

Indica
Vape: Cartridge
$9.00
$20.00
Primus AIO [1g] from  product image
Moods

Primus AIO [1g]

90.6% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.11/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
Kingdom Dreams Cartridge from  product image
Moods

Kingdom Dreams Cartridge

90.5% THC | 0.3%CBD
$21.00/g | $23.20/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Miami Vibes Cartridge from  product image
Moods

Miami Vibes Cartridge

90.5% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $23.20/THCg
1 gram

Crestview

Sativa
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Everglade Haze AIO from  product image
Moods

Everglade Haze AIO

90.4% THC | 0.2%CBD
$27.00/g | $29.87/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Vape: Disposable
$27.00
$45.00
Miami Vibes AIO from  product image
Moods

Miami Vibes AIO

90.4% THC | 0.2%CBD
$27.00/g | $29.87/THCg
1 gram

Crestview

Sativa
Vape: Disposable
$27.00
$45.00
Black Garlic AIO [0.3g] from  product image
Black Line

Black Garlic AIO [0.3g]

90.3% THC | 0.2%CBD
$50.00/g | $55.37/THCg
0.5 grams

Crestview

Indica
Vape: Disposable
$25.00
Black Garlic AIO [1g] from  product image
Moods

Black Garlic AIO [1g]

90.3% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.22/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
K.O.N.Y AIO [0.3g] from  product image
Black Line

K.O.N.Y AIO [0.3g]

90.3% THC | 0.2%CBD
$50.00/g | $55.37/THCg
0.5 grams

Crestview

Sativa
Vape: Disposable
$25.00
Lime Glow AIO [1g] from  product image
Moods

Lime Glow AIO [1g]

90.3% THC | 1.0%CBD
$30.00/g | $33.22/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
Manolo Black AIO [1g] from  product image
Moods

Manolo Black AIO [1g]

90.3% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.22/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
Oil Tanker AIO [1g] from  product image
Moods

Oil Tanker AIO [1g]

90.3% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.22/THCg
1 gram

Crestview

Indica
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
SMR Daze Cartridge from  product image
Moods

SMR Daze Cartridge

90.3% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $23.26/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Eggnog Fog AIO from  product image
Moods

Eggnog Fog AIO

90.2% THC | 0.2%CBD
$27.00/g | $29.93/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Vape: Disposable
$27.00
$45.00
Golden Hour AIO from  product image
Moods

Golden Hour AIO

90.2% THC | 0.2%CBD
$27.00/g | $29.93/THCg
1 gram

Crestview

Sativa
Vape: Disposable
$27.00
$45.00
K.O.N.Y AIO [1g] from  product image
Moods

K.O.N.Y AIO [1g]

90.2% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.26/THCg
1 gram

Crestview

Sativa
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes