Cannabis Flower in Crestview, FL Cannabis Flower in Crestview, FL

Shop cannabis flower across all Crestview dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Crestview

151 available
Loading...

Showing 25 of 151 results.

GMA Smalls from  product image
Alien Labs

GMA Smalls

33.0% THC | 2.7%Terps
$7.86/g | $23.81/THCg
1/2 oz.

Crestview

Sativa
Flower: Smalls
$110.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

Crestview

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Crestview

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Purple Prototype Flower from  product image
Cultivar

Purple Prototype Flower

32.0% THC | 1.6%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Crestview

Indica
Flower: Whole
$50.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Crestview

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Bad Apple - Whole Flower 3.5G from  product image
Connected Cannabis

Bad Apple - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.7%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Crestview

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Crestview

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Crestview

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Crestview

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.0%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Crestview

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Alaskan Backhand Preroll from  product image
FLUENT Flower

Alaskan Backhand Preroll

30.7% THC | 0.1%CBD
$5.85/g | $19.06/THCg
1 gram

Crestview

Hybrid
Flower: PreRoll
$5.85
$13.00
Lemon Batter from  product image
Knack

Lemon Batter

30.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $33.00/THCg
1/8 oz.

Crestview

Indica
Flower: Whole
$35.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Crestview

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Crestview

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher Minis from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher Minis

30.0% THC | 1.9%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Crestview

Indica
Flower: Smalls
$30.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Crestview

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Crestview

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Crestview

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Crestview

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Wedding Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Wedding Mints - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Crestview

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Alaskan Backhand from  product image
Knack

Alaskan Backhand

29.9% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $33.45/THCg
1/8 oz.

Crestview

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Apple Tartz Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Apple Tartz Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

Crestview

Hybrid
Flower: PreRoll
$35.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

29.0% THC | 2.6%Terps
$16.57/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Crestview

Indica
Flower: Whole
$58.00
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Crestview

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Crestview

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes