Cannabis Concentrates in Apollo Beach, FL Cannabis Concentrates in Apollo Beach, FL

Find cannabis concentrates from Apollo Beach dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Concentrate in Apollo Beach

79 available
Loading...

Showing 25 of 79 results.

Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.6% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.61/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Robots CDT Klik from  product image

Robots CDT Klik

87.3% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.75/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.2% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.36/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

86.2% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.29/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Concentrate: Distillate
$36.45
Pai Gow Punch RSO Syringe from  product image

Pai Gow Punch RSO Syringe

86.2% THC
$33.45/g | $38.81/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Diesel Dough Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Diesel Dough Live Diamonds

86.0% THC | 2.5%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Gas Apple Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Gas Apple Live Diamonds

86.0% THC | 3.8%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Applescotti CDT Syringe from  product image

Applescotti CDT Syringe

85.9% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $42.43/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Concentrate: Distillate
$36.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

85.3% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.22/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
E85 CDT Syringe from  product image

E85 CDT Syringe

84.8% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.98/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

83.5% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $40.06/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.45
Gush Mints Sugar from  product image

Gush Mints Sugar

83.5% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $43.65/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Concentrate: Live Resin
$36.45
Guava Casquitos Dablicator from  product image

Guava Casquitos Dablicator

83.3% THC | 0.2%CBD
$39.45/g | $47.36/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$39.45
Wedding Kush Mints CDT Syringe from  product image

Wedding Kush Mints CDT Syringe

82.9% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $40.35/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
GMO S1 Sugar from  product image
(the) Essence

GMO S1 Sugar

82.3% THC | 0.2%CBD
$30.45/g | $37.00/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Concentrate: Resin
$30.45
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

82.2% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $44.34/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Cake Face Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Cake Face Live Diamonds

82.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $85.37/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
LA Grapes Live Diamonds from  product image
Modern Flower

LA Grapes Live Diamonds

82.0% THC | 2.0%Terps
$70.00/g | $85.37/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Sativa
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Facetz Sugar from  product image

Facetz Sugar

82.0% THC
$36.45/g | $44.48/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Concentrate: Live Resin
$36.45
THCa Sand from  product image
Savvy

THCa Sand

81.1% THC | 0.4%CBD
$30.45/g | $37.55/THCg
1 gram

Apollo Beach

Concentrate: Concentrate
$30.45
Apricot Stomper Crumble from  product image
Sweet Supply

Apricot Stomper Crumble

81.0% THC | 0.2%CBD
$24.45/g | $30.19/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Concentrate: Crumble
$24.45
Super Lemon G Sugar from  product image
(the) Essence

Super Lemon G Sugar

81.0% THC
$30.45/g | $37.60/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Concentrate: Resin
$30.45
Facetz Badder from  product image

Facetz Badder

80.5% THC | 0.2%CBD
$39.45/g | $49.01/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Concentrate: Badder
$39.45
Yuzu Sour Badder from  product image
On The Rocks

Yuzu Sour Badder

80.2% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $56.67/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Badder
$45.45
Pineapple Upside Down Cake Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Pineapple Upside Down Cake Live Diamonds

80.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $87.50/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes