Cannabis Flower in Apollo Beach, FL Cannabis Flower in Apollo Beach, FL

Shop cannabis flower across all Apollo Beach dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Apollo Beach

239 available
Loading...

Showing 25 of 239 results.

Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Indica
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Bad Apple - Whole Flower 3.5G from  product image
Connected Cannabis

Bad Apple - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.7%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Chrome Berry - Single PreRoll 1G from  product image
Binske

Chrome Berry - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.7%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Georgia Pie x Gastro Pop from  product image

Georgia Pie x Gastro Pop

29.8% THC | 0.1%CBD
$6.87/g | $23.05/THCg
1/2 oz.

Apollo Beach

Indica
Flower: Whole
$96.15
Gastro Pop from  product image
Verano

Gastro Pop

29.1% THC
$10.33/g | $35.46/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Indica Dominant
Flower: Whole
$36.15
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

29.0% THC | 2.6%Terps
$16.57/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Indica
Flower: Whole
$58.00
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Diesel Budda Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Diesel Budda Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.5%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Fruit Gushers  Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Fruit Gushers Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.0%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

Apollo Beach

Indica
Flower: PreRoll
$35.00
Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G from  product image
Binske

Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Indica
Flower: Whole
$30.00
$48.00
Melon Barz - Single PreRoll 1G from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Melon Barz - Single PreRoll 1G

29.0% THC | 1.2%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$13.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes