Oral Cannabis Products in Apollo Beach, FL Oral Cannabis Products in Apollo Beach, FL

Find oral cannabis products from Apollo Beach dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Oral in Apollo Beach

11 available
Loading...

Showing 11 of 11 results.

RSO Fast Acting Capsules from  product image

RSO Fast Acting Capsules

766mg THC
$1938.00/g | $253.14/THCg
0.0 grams

Apollo Beach

Oral: Capsule
$48.45
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

676mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $9.72/THCg
0.6 grams

Apollo Beach

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Guava Cooler RSO Tincture from  product image

Guava Cooler RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Apollo Beach

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
GMO Jungle Cake RSO Tincture from  product image

GMO Jungle Cake RSO Tincture

609mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.80/THCg
0.6 grams

Apollo Beach

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Lemon Pastries RSO Tincture from  product image

Lemon Pastries RSO Tincture

603mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.90/THCg
0.6 grams

Apollo Beach

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Pai Gow Punch RSO Tincture from  product image

Pai Gow Punch RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Apollo Beach

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Pink Certz RSO Tincture from  product image

Pink Certz RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Apollo Beach

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
THC Fast Acting Capsules from  product image

THC Fast Acting Capsules

340mg THC | 1.1%CBD
$2445.00/g | $718.70/THCg
0.0 grams

Apollo Beach

Oral: Capsule
$24.45
THC Tincture from  product image

THC Tincture

329mg THC
$81.50/g | $24.80/THCg
0.3 grams

Apollo Beach

Hybrid
Oral: Tincture
$24.45
1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules from  product image

1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules

308mg THC | 318.8%CBD
$4245.00/g | $1379.41/THCg
0.0 grams

Apollo Beach

Oral: Capsule
$42.45
1:1 CBD:THC Tincture from  product image

1:1 CBD:THC Tincture

154mg THC | 157.2%CBD
$163.00/g | $106.01/THCg
0.2 grams

Apollo Beach

Hybrid
Oral: Tincture
$24.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes