Cannabis Vape Carts in Apollo Beach, FL Cannabis Vape Carts in Apollo Beach, FL

Shop cannabis vape carts across Apollo Beach dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Vape in Apollo Beach

132 available
Loading...

Showing 25 of 132 results.

Cereal Milk from  product image
(the) Essence

Cereal Milk

87.4% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $38.27/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica Dominant
Vape: Pod
$33.45
Minty Blizzard Live Resin AIO from  product image

Minty Blizzard Live Resin AIO

87.2% THC
$50.85/g | $58.35/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Bombsicle from  product image
(the) Essence

Bombsicle

86.6% THC
$33.45/g | $38.61/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Vape: Cartridge
$33.45
Permanent Marker AIO from  product image
(the) Essence

Permanent Marker AIO

86.5% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.46/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
Grape Goji OG from  product image
(the) Essence

Grape Goji OG

86.2% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.81/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$33.45
Master Kush from  product image
(the) Essence

Master Kush

86.0% THC | 0.2%CBD
$42.90/g | $49.88/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Indica
Vape: Cartridge
$21.45
Sunshine Haze - TruPod 1G from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Haze - TruPod 1G

86.0% THC | 5.6%Terps
$40.00/g | $46.51/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Vape: Pod
$40.00
$80.00
Summer Melon from  product image
Savvy

Summer Melon

85.9% THC
$28.58/g | $33.29/THCg
2.0 grams

Apollo Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$57.15
Melonade #8 from  product image

Melonade #8

85.7% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.03/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$45.45
Glitter Bomb Cartridge 0.5g from  product image

Glitter Bomb Cartridge 0.5g

85.6% THC | 0.4%CBD
$48.90/g | $57.13/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Apple Fritter from  product image
Savvy

Apple Fritter

85.5% THC | 0.2%CBD
$26.93/g | $31.49/THCg
2.0 grams

Apollo Beach

Hybrid
Vape: Pod
$53.85
Applescotti from  product image

Applescotti

85.3% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.28/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
E85 from  product image

E85

85.2% THC | 0.2%CBD
$48.90/g | $57.39/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Fresh Berry from  product image
Savvy

Fresh Berry

85.2% THC | 0.3%CBD
$28.58/g | $33.54/THCg
2.0 grams

Apollo Beach

Indica
Vape: Cartridge
$57.15
Northern Lights from  product image
(the) Essence

Northern Lights

85.1% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.31/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Vape: Pod
$33.45
Permanent Marker from  product image
(the) Essence

Permanent Marker

85.0% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.35/THCg
1 gram

Apollo Beach

Hybrid
Vape: Pod
$33.45
Rainbow Belts from  product image
Savvy

Rainbow Belts

85.0% THC | 0.2%CBD
$26.78/g | $31.50/THCg
2.0 grams

Apollo Beach

Indica Dominant
Vape: Cartridge
$53.55
Gelanoidz from  product image

Gelanoidz

84.9% THC | 0.3%CBD
$36.90/g | $43.46/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Indica
Vape: Disposable
$18.45
Maui Mango Petal Puffer AIO from  product image
Edie Parker

Maui Mango Petal Puffer AIO

84.8% THC | 0.2%CBD
$70.34/g | $82.95/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$35.17
Northern Lights AIO from  product image
(the) Essence

Northern Lights AIO

84.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $41.27/THCg
1 gram

Apollo Beach

Indica
Vape: Disposable
$35.00
Strawberry Candy from  product image

Strawberry Candy

84.8% THC | 0.3%CBD
$50.85/g | $59.97/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Gush Mints from  product image

Gush Mints

84.4% THC
$48.90/g | $57.97/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Indica
Vape: Cartridge
$24.45
Durban Poison from  product image
(the) Essence

Durban Poison

84.2% THC | 0.1%CBD
$33.45/g | $39.73/THCg
1 gram

Apollo Beach

Sativa
Vape: Pod
$33.45
Dosi - Dos from  product image

Dosi - Dos

84.1% THC | 0.2%CBD
$60.90/g | $72.41/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Indica
Vape: Live Resin
$30.45
Pineapple Mimosa from  product image
Savvy

Pineapple Mimosa

84.1% THC | 0.2%CBD
$28.58/g | $33.98/THCg
2.0 grams

Apollo Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$57.15
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes