Cannabis Topicals in Apollo Beach, FL Cannabis Topicals in Apollo Beach, FL

Shop cannabis topicals available in Apollo Beach. Compare lotions, balms, and salves across dispensaries, with featured deals updated daily.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Topical in Apollo Beach

14 available
Loading...

Showing 14 of 14 results.

Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$78.90/g | $15.75/THCg
0.5 grams

Apollo Beach

Topical: Topical
$39.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

314mg THC | 317.4%CBD
$121.50/g | $38.65/THCg
0.3 grams

Apollo Beach

Topical: Topical
$36.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

298mg THC | 303.2%CBD
$101.50/g | $34.11/THCg
0.3 grams

Apollo Beach

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

192mg THC | 191.5%CBD
$152.25/g | $79.50/THCg
0.2 grams

Apollo Beach

Topical: Topical
$30.45
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

92mg THC
$184.50/g | $200.98/THCg
0.1 grams

Apollo Beach

Topical: Topical
$18.45
Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil from  product image

Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil

79mg THC | 78.3%CBD
$286.00/g | $362.48/THCg
0.1 grams

Apollo Beach

Topical: Topical
$21.45
Strawberries and Cream Flower from  product image
Cultivar

Strawberries and Cream Flower

28mg THC | 1.3%Terps
$14.29/g | $51.02/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Sativa
Topical: Lotion
$50.00
Tropical Cream Cake Flower from  product image
Modern Flower

Tropical Cream Cake Flower

27mg THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $31.75/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$45.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

19mg THC | 0.1%CBD
$4.64/g | $24.96/THCg
1/2 oz.

Apollo Beach

Hybrid
Topical: Lotion
$65.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

18mg THC
$5.71/g | $31.59/THCg
1/8 oz.

Apollo Beach

Hybrid
Topical: Lotion
$20.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

18mg THC
$5.00/g | $28.17/THCg
1/4 oz.

Apollo Beach

Hybrid
Topical: Lotion
$35.00
72 Hour  THC Patch from  product image

72 Hour THC Patch

14mg THC | 0.0%CBD
$510.00/g | $3703.70/THCg
0.0 grams

Apollo Beach

Topical: Topical
$10.20
72 Hour 1:1 CBD:THC Patch from  product image

72 Hour 1:1 CBD:THC Patch

11mg THC | 10.9%CBD
$1020.00/g | $8947.37/THCg
0.0 grams

Apollo Beach

Topical: Topical
$10.20
72 Hour CBD Patch from  product image

72 Hour CBD Patch

0mg THC | 11.9%CBD
$510.00/g | $100000.00/THCg
0.0 grams

Apollo Beach

Topical: Topical
$10.20
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes