Cannabis Concentrates in Sarasota, FL Cannabis Concentrates in Sarasota, FL

Find cannabis concentrates from Sarasota dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Concentrate in Sarasota

378 available
Loading...

Showing 25 of 378 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Sarasota

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Sarasota

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

94.4% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $44.49/THCg
0.5 grams

Sarasota

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Sarasota

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

92.8% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $45.26/THCg
0.5 grams

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Grape Bubblegum CDT Klik from  product image

Grape Bubblegum CDT Klik

91.7% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $36.48/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

91.0% THC | 1.4%Terps
$22.00/g | $24.17/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Concentrate: Distillate
$22.00
$40.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

91.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Raspberry Parfait from  product image

Raspberry Parfait

91.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Sarasota

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Nuclear Muffins from  product image

Nuclear Muffins

90.3% THC | 2.5%CBD
$33.00/g | $36.55/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frutful™ Brazilian Orange Syringe from  product image
Frutful

Frutful™ Brazilian Orange Syringe

89.9% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.81/THCg
1 gram

Sarasota

Sativa
Concentrate: Distillate
$25.00
$65.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

89.6% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $46.90/THCg
0.5 grams

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Garlic Cookies from  product image

Garlic Cookies

89.2% THC | 0.1%CBD
$33.00/g | $37.00/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mint Diesel CDT Klik from  product image

Mint Diesel CDT Klik

89.1% THC
$36.45/g | $40.93/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Lemon Fresh from  product image

Lemon Fresh

89.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $37.08/THCg
1 gram

Sarasota

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Cheddar Cheeze from  product image
Grassroots

Cheddar Cheeze

88.9% THC | 0.3%CBD
$36.00/g | $40.50/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

88.3% THC | 0.1%CBD
$36.00/g | $40.77/THCg
1 gram

Sarasota

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

88.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $37.46/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.9% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.47/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.6% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.61/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Grape Bubblegum CDT Klik from  product image

Grape Bubblegum CDT Klik

87.5% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $38.23/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Mimosa Kush Mints from  product image
Grassroots

Mimosa Kush Mints

87.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.19/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Ocifer from  product image

Ocifer

87.4% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $37.76/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Garlic Cookies from  product image

Garlic Cookies

87.3% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $48.11/THCg
0.5 grams

Sarasota

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes