Cannabis Edibles in Sarasota, FL Cannabis Edibles in Sarasota, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Sarasota. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Sarasota dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Edible in Sarasota

171 available
Loading...

Showing 25 of 171 results.

Forbidden Fruit Live Rosin Chews- 10ct from  product image
The Happy Chef (Thc)

Forbidden Fruit Live Rosin Chews- 10ct

mg THC
$500.00/g | $0.00/THCg
0.0 grams

Sarasota

Indica
Edible: Gummy
$5.00
Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Sarasota

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Sarasota

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Sarasota

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Sarasota

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Sarasota

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Mixed Fruit from  product image
Select

Mixed Fruit

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Sarasota

Indica
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Sativa Dark from  product image
Blue Kudu

Sativa Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Sarasota

Sativa
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Orange from  product image
Select

Orange

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Sarasota

Sativa
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Peach Mango [Pink Certz] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Pink Certz]

117mg THC
$1845.00/g | $1583.01/THCg
0.0 grams

Sarasota

Hybrid
Edible: Gummy
$18.45
Caramel Sea Salt from  product image

Caramel Sea Salt

115mg THC
$1802.00/g | $1564.24/THCg
0.0 grams

Sarasota

Edible: Edible
$18.02
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

115mg THC | 240.3%CBD
$1845.00/g | $1607.84/THCg
0.0 grams

Sarasota

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Frutful Gels 10 pack - Tart Cherry from  product image
Frutful

Frutful Gels 10 pack - Tart Cherry

113mg THC
$9.00/g | $7.97/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Edible: Gummy
$9.00
$25.00
Peach Mango [Facetz] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Facetz]

112mg THC
$1845.00/g | $1646.59/THCg
0.0 grams

Sarasota

Indica
Edible: Gummy
$18.45
MOODZ Blue Rasberry Gel - 10 pack from  product image
Moodz

MOODZ Blue Rasberry Gel - 10 pack

112mg THC
$12.00/g | $10.71/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Edible: Gummy
$12.00
$35.00
Petra Tart Cherry Sativa Mints from  product image
Petra

Petra Tart Cherry Sativa Mints

112mg THC
$185.00/g | $165.18/THCg
0.1 grams

Sarasota

Sativa
Edible: Edible
$18.50
$25.00
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC | 220.5%CBD
$1845.00/g | $1653.23/THCg
0.0 grams

Sarasota

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Frutful Gels 10 pack - Watermelon from  product image
Frutful

Frutful Gels 10 pack - Watermelon

111mg THC
$9.00/g | $8.11/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Edible: Gummy
$9.00
$25.00
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

109mg THC
$124.50/g | $113.87/THCg
0.1 grams

Sarasota

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
MOODZ Blueberry Gel 10 pack from  product image
Moodz

MOODZ Blueberry Gel 10 pack

109mg THC
$12.00/g | $11.01/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Edible: Gummy
$12.00
$35.00
MOODZ Strawberry Passionfruit Gels - 10 pack from  product image
Moodz

MOODZ Strawberry Passionfruit Gels - 10 pack

109mg THC
$12.00/g | $11.01/THCg
1 gram

Sarasota

Sativa
Edible: Gummy
$12.00
$35.00
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$1845.00/g | $1701.25/THCg
0.0 grams

Sarasota

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew

108mg THC
$136.50/g | $126.62/THCg
0.1 grams

Sarasota

Indica
Edible: Gummy
$13.65
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

Sarasota

Edible: Edible
$18.02
MOODZ Passionfruit Gels - 10 pack from  product image
Moodz

MOODZ Passionfruit Gels - 10 pack

106mg THC
$12.00/g | $11.32/THCg
1 gram

Sarasota

Edible: Gummy
$12.00
$35.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes