Cannabis Topicals in Sarasota, FL Cannabis Topicals in Sarasota, FL

Shop cannabis topicals available in Sarasota. Compare lotions, balms, and salves across dispensaries, with featured deals updated daily.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Topical in Sarasota

41 available
Loading...

Showing 25 of 41 results.

Relieve Lavender from  product image
Plant Precision

Relieve Lavender

650mg THC
$0.06/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Sarasota

Hybrid
Topical: Topical
$36.00
$60.00
Relieve Lemongrass from  product image
Plant Precision

Relieve Lemongrass

650mg THC
$0.06/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Sarasota

Hybrid
Topical: Topical
$36.00
$60.00
Cooling Roll-on from  product image
C.A.D

Cooling Roll-on

514mg THC | 8.6%CBD
$30.00/g | $5.84/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$45.00
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

513mg THC | 1.2%CBD
$78.90/g | $15.38/THCg
0.5 grams

Sarasota

Topical: Topical
$39.45
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$78.90/g | $15.75/THCg
0.5 grams

Sarasota

Topical: Topical
$39.45
Remedi 500mg Infused Balm from  product image
Remedi

Remedi 500mg Infused Balm

500mg THC
$60.00/g | $12.00/THCg
0.5 grams

Sarasota

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$50.00
Cooling Roll-on from  product image
C.A.D

Cooling Roll-on

460mg THC
$30.00/g | $6.52/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$45.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

322mg THC | 321.6%CBD
$121.50/g | $37.71/THCg
0.3 grams

Sarasota

Topical: Topical
$36.45
THC from  product image

THC

300mg THC
$0.09/g | $0.03/THCg
300.0 grams

Sarasota

Hybrid
Topical: Topical
$27.00
$45.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

271mg THC | 293.6%CBD
$101.50/g | $37.41/THCg
0.3 grams

Sarasota

Topical: Topical
$30.45
THC-Infused Cooling Body Balm from  product image
Nordic Wellness

THC-Infused Cooling Body Balm

265mg THC
$120.00/g | $45.28/THCg
0.3 grams

Sarasota

Topical: Topical
$30.00
$35.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

261mg THC | 264.0%CBD
$157.80/g | $60.46/THCg
0.3 grams

Sarasota

Topical: Topical
$39.45
Remedi Infused Balm 1:1 500mg from  product image
Remedi

Remedi Infused Balm 1:1 500mg

250mg THC | 250.0%CBD
$120.00/g | $48.00/THCg
0.3 grams

Sarasota

Topical: Topical
$30.00
$50.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

239mg THC | 241.5%CBD
$157.80/g | $66.16/THCg
0.3 grams

Sarasota

Topical: Topical
$39.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

216mg THC | 234.0%CBD
$152.25/g | $70.65/THCg
0.2 grams

Sarasota

Topical: Topical
$30.45
Ease THC Intimacy Oil from  product image

Ease THC Intimacy Oil

164mg THC
$143.00/g | $87.46/THCg
0.2 grams

Sarasota

Topical: Topical
$21.45
Ease THC Intimacy Oil from  product image

Ease THC Intimacy Oil

150mg THC
$143.00/g | $95.33/THCg
0.2 grams

Sarasota

Topical: Topical
$21.45
Coconut Yuzu Crème from  product image

Coconut Yuzu Crème

97mg THC | 91.8%CBD
$22.75/g | $23.45/THCg
1 gram

Sarasota

Topical: Topical
$22.75
$35.00
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

95mg THC
$184.50/g | $193.80/THCg
0.1 grams

Sarasota

Topical: Topical
$18.45
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

92mg THC
$184.50/g | $200.98/THCg
0.1 grams

Sarasota

Topical: Topical
$18.45
Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil from  product image

Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil

79mg THC | 78.3%CBD
$286.00/g | $362.48/THCg
0.1 grams

Sarasota

Topical: Topical
$21.45
Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil from  product image

Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil

67mg THC | 71.1%CBD
$286.00/g | $427.50/THCg
0.1 grams

Sarasota

Topical: Topical
$21.45
The Vault Gelato Cream Cake Flower from  product image
The Vault

The Vault Gelato Cream Cake Flower

31mg THC
$8.57/g | $27.92/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$50.00
Strawberries and Cream Flower from  product image
Cultivar

Strawberries and Cream Flower

28mg THC | 1.3%Terps
$14.29/g | $51.02/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Sativa
Topical: Lotion
$50.00
Tropical Cream Cake Flower from  product image
Modern Flower

Tropical Cream Cake Flower

27mg THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $31.75/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$45.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes