Cannabis Flower in Sarasota, FL Cannabis Flower in Sarasota, FL

Shop cannabis flower across all Sarasota dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Sarasota

780 available
Loading...

Showing 25 of 780 results.

Glitter Bomb Signature - 3.5g from  product image
Sanctuary Signature

Glitter Bomb Signature - 3.5g

36.8% THC | 0.1%CBD
$7.43/g | $20.19/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Hybrid
Flower: Unknown
$26.00
$45.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

36.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $47.62/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Fat Albert - 2ct Pre Rolls from  product image

Fat Albert - 2ct Pre Rolls

34.2% THC
$12.00/g | $35.09/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Flower: PreRoll
$12.00
Lemon Ztraws Signature - 3.5g from  product image
Sanctuary Signature

Lemon Ztraws Signature - 3.5g

34.2% THC | 0.1%CBD
$7.43/g | $21.72/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Sativa
Flower: Unknown
$26.00
$45.00
Cap Junky from  product image
Grassroots

Cap Junky

32.9% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $30.40/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Jungle Grapes Signature - 3.5g from  product image
Sanctuary Signature

Jungle Grapes Signature - 3.5g

31.9% THC | 0.1%CBD
$7.43/g | $23.29/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Indica
Flower: Unknown
$26.00
$45.00
MPX Select™ Kashmir Flower from  product image
MPX Select Flower

MPX Select™ Kashmir Flower

31.5% THC
$8.57/g | $27.21/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Blueberry Diesel from  product image
Reef

Blueberry Diesel

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.14/g | $29.12/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Sativa
Flower: Whole
$32.00
$45.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

31.4% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.11/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
$14.00
Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

31.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.85/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Sarasota

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Indica
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Grassroots

Nutcrackerz #8

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Sarasota

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Hybrid
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.66/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Reef

Watermelon Cakez

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Sarasota

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Foreign Kush Mints from  product image
Dark Heart

Foreign Kush Mints

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Indica
Flower: Whole
$35.00
$60.00
GG4 from  product image

GG4

31.3% THC | 0.1%CBD
$12.86/g | $41.08/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Indica Dominant
Flower: Whole
$45.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Indica
Flower: Whole
$28.00
$45.00
La Vida from  product image
Grassroots

La Vida

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$55.00
Grassroots

Passport Dro

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Hybrid
Flower: Smalls
$28.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes