Oral Cannabis Products in Sarasota, FL Oral Cannabis Products in Sarasota, FL

Find oral cannabis products from Sarasota dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Oral in Sarasota

59 available
Loading...

Showing 25 of 59 results.

CBD 30:1 RSO Tincture from  product image

CBD 30:1 RSO Tincture

mg THC | 648.0%CBD
$65.75/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
HD Acapulco Gold HD Capsules - 20 Pack | 1000mg from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Acapulco Gold HD Capsules - 20 Pack | 1000mg

1000mg THC
$700.00/g | $70.00/THCg
0.1 grams

Sarasota

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$70.00
Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Sarasota

Indica
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Sarasota

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
HD Wedding Mints  HD Tincture - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Wedding Mints HD Tincture - 15mL

1000mg THC
$62.50/g | $6.25/THCg
1 gram

Sarasota

Indica
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
Indica Capsules (30mg) from  product image
Nordic Wellness

Indica Capsules (30mg)

970mg THC | 12.2%CBD
$38.89/g | $4.01/THCg
0.9 grams

Sarasota

Indica
Oral: Capsule
$35.00
$45.00
Sativa Capsules (30mg) from  product image
Nordic Wellness

Sativa Capsules (30mg)

968mg THC | 8.2%CBD
$38.89/g | $4.02/THCg
0.9 grams

Sarasota

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$45.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Sarasota

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Sarasota

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Sarasota

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count from  product image

Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count

750mg THC
$66.67/g | $8.89/THCg
0.8 grams

Sarasota

Sativa
Oral: Capsule
$50.00
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

676mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $9.72/THCg
0.6 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Guava Cooler RSO Tincture from  product image

Guava Cooler RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Sarasota

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
Gush Mnts RSO Tincture from  product image

Gush Mnts RSO Tincture

615mg THC | 1.8%CBD
$65.75/g | $10.69/THCg
0.6 grams

Sarasota

Indica
Oral: Tincture
$39.45
Sherbert Haze RSO Tincture from  product image

Sherbert Haze RSO Tincture

615mg THC | 1.7%CBD
$65.75/g | $10.69/THCg
0.6 grams

Sarasota

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
GMO Jungle Cake RSO Tincture from  product image

GMO Jungle Cake RSO Tincture

609mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.80/THCg
0.6 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Grape Mint Gas RSO Tincture from  product image

Grape Mint Gas RSO Tincture

606mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.85/THCg
0.6 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Black Amber RSO Tincture from  product image

Black Amber RSO Tincture

603mg THC | 2.1%CBD
$65.75/g | $10.90/THCg
0.6 grams

Sarasota

Indica
Oral: Tincture
$39.45
Lemon Pastries RSO Tincture from  product image

Lemon Pastries RSO Tincture

603mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.90/THCg
0.6 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
THC from  product image

THC

600mg THC
$0.07/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Tincture
$42.00
$70.00
MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate from  product image

MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate

600mg THC | 0.2%Terps
$58.33/g | $9.72/THCg
0.6 grams

Sarasota

Sativa
Oral: Tincture
$35.00
$50.00
Pai Gow Punch RSO Tincture from  product image

Pai Gow Punch RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Sarasota

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes