Leon County cannabis deals

Concentrate Cannabis Deals in Leon County, FL

The Politicians, The Students, and Green
Concentrate Cannabis Deals in Leon County, FL
The Politicians, The Students, and Green

Compare all cannabis concentrate deals in Leon County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from and Tallahassee dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Concentrate in Leon County

Compare all cannabis concentrate deals in Leon County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from and Tallahassee dispensaries... Read more

583 available
Loading...

Showing 25 of 583 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Tallahassee

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Tallahassee

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

94.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.49/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Indica Distillate Syringe from  product image

Indica Distillate Syringe

94.2% THC | 0.3%CBD
$24.00/g | $25.48/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Concentrate: Distillate
$24.00
$40.00
Cap Junky from  product image

Cap Junky

92.6% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.64/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Fantasy MLNZ from  product image
RYTHM

Fantasy MLNZ

91.9% THC | 0.2%CBD
$12.50/g | $13.60/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$12.50
$25.00
Hybrid Distillate Syringe from  product image

Hybrid Distillate Syringe

91.9% THC | 0.2%CBD
$24.00/g | $26.12/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$24.00
$40.00
CRNBRRY Z from  product image
RYTHM

CRNBRRY Z

91.5% THC | 0.3%CBD
$22.50/g | $24.59/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
RNTZ CKE #2 from  product image
RYTHM

RNTZ CKE #2

91.4% THC | 0.2%CBD
$12.50/g | $13.68/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$12.50
$25.00
White Durban from  product image
RYTHM

White Durban

91.1% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.70/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

91.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Durban Z from  product image
RYTHM

Durban Z

90.9% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.75/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Jack Herer from  product image
RYTHM

Jack Herer

90.3% THC | 0.2%CBD
$12.50/g | $13.84/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Concentrate: Distillate
$12.50
$25.00
Jack Herer from  product image
RYTHM

Jack Herer

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Soul Mate from  product image
RYTHM

Soul Mate

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
BBA FETT from  product image
RYTHM

BBA FETT

90.1% THC | 0.3%CBD
$22.50/g | $24.97/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Frutful™ Brazilian Orange Syringe from  product image
Frutful

Frutful™ Brazilian Orange Syringe

89.9% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.81/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Concentrate: Distillate
$25.00
$65.00
Sativa Distillate Syringe from  product image

Sativa Distillate Syringe

89.7% THC | 0.2%CBD
$24.00/g | $26.76/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Concentrate: Distillate
$24.00
$40.00
Strawberry Mintz Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

Strawberry Mintz Syringe [0.5g]

89.5% THC | 0.5%CBD
$32.00/g | $35.75/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
Mint Diesel CDT Klik from  product image

Mint Diesel CDT Klik

89.1% THC
$36.45/g | $40.93/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Mad Rabbid SGR from  product image
Cloud

Mad Rabbid SGR

88.7% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.29/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Concentrate: Sugar
$18.00
$40.00
Electric Daydream [0.5g] from  product image
Black Line

Electric Daydream [0.5g]

88.3% THC | 0.3%CBD
$32.00/g | $36.24/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

88.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $37.46/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Peanut Butter Muffin from  product image

Peanut Butter Muffin

87.9% THC | 0.1%CBD
$33.00/g | $37.54/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
RSO Syringe 1G - Hybrid from  product image

RSO Syringe 1G - Hybrid

87.8% THC | 1.5%Terps | 0.3%CBD
$25.00/g | $28.47/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Concentrate: RSO
$25.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes