Leon County cannabis deals

Edible Cannabis Deals in Leon County, FL

The Politicians, The Students, and Green
Edible Cannabis Deals in Leon County, FL
The Politicians, The Students, and Green

Discover all cannabis edibles in Leon County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from and Tallahassee dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Edible in Leon County

Discover all cannabis edibles in Leon County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from and Tallahassee dispensaries... Read more

283 available
Loading...

Showing 25 of 283 results.

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Edible: Gummy
$18.00
1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Edible: Gummy
$18.00
Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
&Shine

Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Edible: Gummy
$15.00
Blackberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blackberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Blueberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blueberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fruit Punch [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fruit Punch [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Inspired Blood Orange [20pk] (100mg) from  product image
Beboe

Inspired Blood Orange [20pk] (100mg)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Edible: Gummy
$18.00
Kiwi Strawberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Kiwi Strawberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Indica
Edible: Gummy
$15.00
Mint Chocolatey [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Mint Chocolatey [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Chocolate
$15.00
Peach [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Peach [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Sour Apple [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Sour Apple [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Tropical [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Tropical [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Sativa
Edible: Gummy
$15.00
Watermelon [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Watermelon [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Indica
Edible: Gummy
$15.00
10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

208mg THC
$232.50/g | $111.78/THCg
0.2 grams

Tallahassee

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Tallahassee

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Tallahassee

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Tallahassee

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Mixed Fruit from  product image
Select

Mixed Fruit

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Tallahassee

Indica
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Sativa Dark from  product image
Blue Kudu

Sativa Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Tallahassee

Sativa
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Orange from  product image
Select

Orange

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Tallahassee

Sativa
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg

200mg THC
$140.00/g | $70.00/THCg
0.2 grams

Tallahassee

Sativa
Edible: Chocolate
$28.00
$40.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes