Leon County cannabis deals

Topical Cannabis Deals in Leon County, FL

The Politicians, The Students, and Green
Topical Cannabis Deals in Leon County, FL
The Politicians, The Students, and Green

Shop all licensed cannabis topical product deals in Leon County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from and Tallahassee dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Topical in Leon County

Shop all licensed cannabis topical product deals in Leon County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from and Tallahassee dispensaries... Read more

41 available
Loading...

Showing 25 of 41 results.

Hybrid RSO from  product image
Everyday

Hybrid RSO

1000mg THC
$24.00/g | $2.40/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Topical: Topical
$24.00
$40.00
Indica RSO from  product image
Everyday

Indica RSO

1000mg THC
$24.00/g | $2.40/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Topical: Topical
$24.00
$40.00
Sativa RSO from  product image
Everyday

Sativa RSO

1000mg THC
$24.00/g | $2.40/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Topical: Topical
$24.00
$40.00
Relieve Lemongrass from  product image
Plant Precision

Relieve Lemongrass

650mg THC
$0.06/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Tallahassee

Hybrid
Topical: Topical
$36.00
$60.00
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

513mg THC | 1.2%CBD
$78.90/g | $15.38/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$39.45
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$78.90/g | $15.75/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$39.45
Extra Strength THC Pain Relief Lotion from  product image
Le Remedie

Extra Strength THC Pain Relief Lotion

450mg THC
$15.75/g | $3.50/THCg
1 gram

Tallahassee

Topical: Topical
$15.75
$35.00
Lotion (THC) - 400MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Lotion (THC) - 400MG

436mg THC
$70.00/g | $16.06/THCg
0.4 grams

Tallahassee

Sativa
Topical: Topical
$28.00
$40.00
Lotion (THC) - 400MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Lotion (THC) - 400MG

376mg THC
$70.00/g | $18.62/THCg
0.4 grams

Tallahassee

Sativa
Topical: Topical
$28.00
$40.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

322mg THC | 321.6%CBD
$121.50/g | $37.71/THCg
0.3 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$36.45
THC from  product image

THC

300mg THC
$0.09/g | $0.03/THCg
300.0 grams

Tallahassee

Hybrid
Topical: Topical
$27.00
$45.00
Elara 1:1 CRM from  product image
Fluent Care

Elara 1:1 CRM

300mg THC | 300.0%CBD
$100.00/g | $33.33/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Hybrid
Topical: Topical
$60.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

298mg THC | 303.2%CBD
$101.50/g | $34.11/THCg
0.3 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

294mg THC | 299.8%CBD
$101.50/g | $34.51/THCg
0.3 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

293mg THC | 311.4%CBD
$121.50/g | $41.41/THCg
0.3 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$36.45
THC-Infused Cooling Body Balm from  product image
Nordic Wellness

THC-Infused Cooling Body Balm

258mg THC
$120.00/g | $46.51/THCg
0.3 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$30.00
$35.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

251mg THC | 252.0%CBD
$157.80/g | $62.99/THCg
0.3 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$39.45
1:1 CBD:THC Cooling Balm from  product image
Nordic Wellness

1:1 CBD:THC Cooling Balm

239mg THC | 255.0%CBD
$70.00/g | $29.29/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$35.00
$40.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

216mg THC | 234.0%CBD
$152.25/g | $70.65/THCg
0.2 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

199mg THC | 197.0%CBD
$152.25/g | $76.70/THCg
0.2 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$30.45
Lotion (CBD 1:1) - 400MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Lotion (CBD 1:1) - 400MG

181mg THC | 186.0%CBD
$140.00/g | $77.35/THCg
0.2 grams

Tallahassee

Sativa
Topical: Topical
$28.00
$40.00
Ease THC Intimacy Oil from  product image

Ease THC Intimacy Oil

150mg THC
$143.00/g | $95.33/THCg
0.2 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$21.45
1:1 Restore (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

1:1 Restore (100mg CBD/100mg THC)

100mg THC
$300.00/g | $300.00/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$30.00
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

99mg THC
$184.50/g | $186.16/THCg
0.1 grams

Tallahassee

Topical: Topical
$18.45
Coconut Yuzu Crème from  product image

Coconut Yuzu Crème

97mg THC | 91.8%CBD
$22.75/g | $23.45/THCg
1 gram

Tallahassee

Topical: Topical
$22.75
$35.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes