Leon County cannabis deals

Oral Cannabis Deals in Leon County, FL

The Politicians, The Students, and Green
Oral Cannabis Deals in Leon County, FL
The Politicians, The Students, and Green

Discover all licensed cannabis oral product deals in Leon County, FL — tinctures, oils, sprays, and more from and Tallahassee dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Oral in Leon County

Discover all licensed cannabis oral product deals in Leon County, FL — tinctures, oils, sprays, and more from and Tallahassee dispensaries... Read more

90 available
Loading...

Showing 25 of 90 results.

Tincture 1:1 500mg - Key Lime (1oz) from  product image

Tincture 1:1 500mg - Key Lime (1oz)

mg THC
$80.00/g | $0.00/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$40.00
CBD 30:1 RSO Tincture from  product image

CBD 30:1 RSO Tincture

mg THC | 672.9%CBD
$65.75/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
CBD Tablet 600mg from  product image
Wandr

CBD Tablet 600mg

mg THC | 600.0%CBD
$35.00/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Oral: Tablet
$21.00
$70.00
Perla Drops from  product image
Fluent Care

Perla Drops

mg THC | 600.0%CBD
$33.33/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Oral: Tincture
$20.00
$50.00
Rescue [15ml] (800mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

Rescue [15ml] (800mg THC)

mg THC
$93.75/g | $0.00/THCg
0.8 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$75.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Tallahassee

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Tallahassee

Indica
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Tallahassee

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Sativa Capsules (30mg) from  product image
Nordic Wellness

Sativa Capsules (30mg)

929mg THC | 6.1%CBD
$38.89/g | $4.19/THCg
0.9 grams

Tallahassee

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$45.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Tallahassee

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Tallahassee

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Tallahassee

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Triple Stack from  product image
Grassroots

Triple Stack

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Tallahassee

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

676mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $9.72/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

627mg THC | 1.2%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Guava Cooler RSO Tincture from  product image

Guava Cooler RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
GMO Jungle Cake RSO Tincture from  product image

GMO Jungle Cake RSO Tincture

612mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.74/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
GMO Jungle Cake RSO Tincture from  product image

GMO Jungle Cake RSO Tincture

609mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.80/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Pineapple Upside Down Cake RSO Tincture from  product image

Pineapple Upside Down Cake RSO Tincture

603mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.90/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
THC from  product image

THC

600mg THC
$0.07/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$42.00
$70.00
Lemon Fresh [600mg] from  product image
Fluent Care

Lemon Fresh [600mg]

600mg THC
$33.33/g | $5.56/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Sativa
Oral: Tincture
$20.00
$50.00
THC Tablet from  product image
Wandr

THC Tablet

600mg THC
$46.67/g | $7.78/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tablet
$28.00
$70.00
Pai Gow Punch RSO Tincture from  product image

Pai Gow Punch RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Tallahassee

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes