Leon County cannabis deals

Vape Cannabis Deals in Leon County, FL

The Politicians, The Students, and Green
Vape Cannabis Deals in Leon County, FL
The Politicians, The Students, and Green

Shop all cannabis vape deals in Leon County, FL — browse cartridges, pens, pods, and more from and Tallahassee dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in Leon County

Shop all cannabis vape deals in Leon County, FL — browse cartridges, pens, pods, and more from and Tallahassee dispensaries... Read more

1050 available
Loading...

Showing 25 of 1050 results.

Lychee Dream from  product image
Select

Lychee Dream

94.7% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $31.68/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Vape: Vape
$30.00
$50.00
95 CKIES from  product image
RYTHM

95 CKIES

94.6% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.26/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
L'RANGE [2g] from  product image
RYTHM

L'RANGE [2g]

94.4% THC | 0.2%CBD
$50.00/g | $52.97/THCg
2.0 grams

Tallahassee

Sativa
Vape: Live Resin
$100.00
BLK MPLE [1g] from  product image
RYTHM

BLK MPLE [1g]

94.3% THC | 0.1%CBD
$22.00/g | $23.33/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Durban Z x PNAPPL DNT from  product image
RYTHM

Durban Z x PNAPPL DNT

94.2% THC
$22.00/g | $23.36/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Deleted Scene from  product image
Select

Deleted Scene

94.0% THC | 0.1%CBD
$52.00/g | $55.32/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Indica
Vape: Live Resin
$26.00
$40.00
Distillate Cartridge 0.5g - Chem Wipes from  product image

Distillate Cartridge 0.5g - Chem Wipes

93.8% THC | 4.3%Terps | 1.7%CBD
$30.00/g | $31.98/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Indica
Vape: Cartridge
$15.00
Midnight Cruiser Cartridge from  product image
Moods

Midnight Cruiser Cartridge

93.7% THC | 0.3%CBD
$24.00/g | $25.61/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Indica
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
Sherb Mntz from  product image
RYTHM

Sherb Mntz

93.6% THC | 0.1%CBD
$22.00/g | $23.50/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
GRLC GLU #28 from  product image
RYTHM

GRLC GLU #28

93.4% THC
$40.00/g | $42.83/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Hybrid
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
Mystic Mint from  product image
RYTHM

Mystic Mint

93.4% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.56/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
White Durban [1g] from  product image
RYTHM

White Durban [1g]

93.4% THC
$22.00/g | $23.56/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
95 CKIES from  product image
RYTHM

95 CKIES

93.2% THC | 0.1%CBD
$22.00/g | $23.61/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
ANML SCT [2g] from  product image
RYTHM

ANML SCT [2g]

93.1% THC | 0.2%CBD
$50.00/g | $53.71/THCg
2.0 grams

Tallahassee

Indica
Vape: Live Resin
$100.00
Frutful Frosted Sugarplum Distillate All-in-One from  product image
Frutful

Frutful Frosted Sugarplum Distillate All-in-One

93.1% THC | 1.7%Terps | 0.2%CBD
$25.00/g | $26.85/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Vape: Disposable
$25.00
$50.00
ACE Super Boof from  product image
Select

ACE Super Boof

93.1% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.08/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Black Afghan from  product image
RYTHM

Black Afghan

93.0% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.66/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$45.00
Blue Dream [1g] from  product image
RYTHM

Blue Dream [1g]

93.0% THC | 0.1%CBD
$55.00/g | $59.14/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Vape: Diamonds
$55.00
Durban Poison [1g] from  product image
RYTHM

Durban Poison [1g]

93.0% THC
$55.00/g | $59.14/THCg
1 gram

Tallahassee

Sativa
Vape: Diamonds
$55.00
95 CKIES from  product image
RYTHM

95 CKIES

92.9% THC | 0.3%CBD
$22.00/g | $23.68/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$45.00
Manolo BLK Cartridge from  product image
Moods

Manolo BLK Cartridge

92.8% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.33/THCg
0.5 grams

Tallahassee

Hybrid
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
Misty Mint from  product image
Select

Misty Mint

92.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.72/THCg
2.0 grams

Tallahassee

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Unicorn Piss from  product image
Select

Unicorn Piss

92.8% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.33/THCg
1 gram

Tallahassee

Hybrid
Vape: Vape
$30.00
$50.00
Apple Pie from  product image
Select

Apple Pie

92.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.76/THCg
2.0 grams

Tallahassee

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
ANML FCE [1g] from  product image
RYTHM

ANML FCE [1g]

92.6% THC | 0.1%CBD
$22.00/g | $23.76/THCg
1 gram

Tallahassee

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes