Cannabis Concentrates in Brandon, FL Cannabis Concentrates in Brandon, FL

Find cannabis concentrates from Brandon dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Concentrate in Brandon

313 results
Loading...

Showing 25 of 313 results.

Roasted Garlic Live Rosin Badder 1g 90µm from  product image

Roasted Garlic Live Rosin Badder 1g 90µm

723.0% THC | 7.3%Terps
$35.00/g | $4.84/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Concentrate: Badder
$35.00
$45.00
Roasted Garlic Live Rosin Badder 1g 90µm from  product image

Roasted Garlic Live Rosin Badder 1g 90µm

723.0% THC | 7.3%Terps
$31.67/g | $4.38/THCg
3.0 grams

Brandon

Indica
Concentrate: Badder
$95.00
$135.00
Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Brandon

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Brandon

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Headband Kiwi Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

Headband Kiwi Syringe [0.5g]

93.9% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $38.34/THCg
0.5 grams

Brandon

Indica
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Brandon

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
TNG from  product image
RYTHM

TNG

92.7% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.27/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00

Local Motive

92.2% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.79/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
RDNCK MNTZ from  product image
RYTHM

RDNCK MNTZ

91.7% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.54/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
CRNBRRY Z from  product image
RYTHM

CRNBRRY Z

91.5% THC | 0.3%CBD
$22.50/g | $24.59/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
White Durban from  product image
RYTHM

White Durban

91.1% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.70/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

91.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $21.97/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Durban Z from  product image
RYTHM

Durban Z

90.9% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.75/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Nuclear Muffins from  product image

Nuclear Muffins

90.3% THC | 2.5%CBD
$33.00/g | $36.55/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Soul Mate from  product image
RYTHM

Soul Mate

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
BBA FETT from  product image
RYTHM

BBA FETT

90.1% THC | 0.3%CBD
$22.50/g | $24.97/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

88.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $37.46/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Jet Fuel OG from  product image
RYTHM

Jet Fuel OG

87.8% THC
$30.00/g | $34.17/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.6% THC | 0.3%CBD
$60.75/g | $69.35/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Concentrate: Distillate
$60.75
Mimosa Kush Mints from  product image
Grassroots

Mimosa Kush Mints

87.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.19/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Ripe Watermelon Distillate Syringe from  product image
Later Days

Ripe Watermelon Distillate Syringe

87.3% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $31.50/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$35.00
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.2% THC | 0.2%CBD
$55.75/g | $63.93/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Concentrate: Distillate
$55.75
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

87.0% THC | 0.2%CBD
$55.75/g | $64.08/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Concentrate: Distillate
$55.75
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

86.9% THC | 3.8%Terps
$20.00/g | $23.00/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Grassroots

Peanut Butter Muffin

86.9% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.43/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·