Cannabis Topicals in Brandon, FL Cannabis Topicals in Brandon, FL

Shop cannabis topicals available in Brandon. Compare lotions, balms, and salves across dispensaries, with featured deals updated daily.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Topical in Brandon

21 results
Loading...

Showing 21 of 21 results.

Relieve Lavender from  product image
Plant Precision

Relieve Lavender

650mg THC
$0.06/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Brandon

Hybrid
Topical: Topical
$36.00
$60.00
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$65.74/g | $13.12/THCg
0.5 grams

Brandon

Topical: Topical
$32.87
THC from  product image

THC

300mg THC
$0.09/g | $0.03/THCg
300.0 grams

Brandon

Hybrid
Topical: Topical
$27.00
$45.00
Elara 1:1 CRM from  product image
Fluent Care

Elara 1:1 CRM

300mg THC | 300.0%CBD
$45.00/g | $15.00/THCg
0.6 grams

Brandon

Hybrid
Topical: Topical
$27.00
$60.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

293mg THC | 311.4%CBD
$101.23/g | $34.50/THCg
0.3 grams

Brandon

Topical: Topical
$30.37
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

281mg THC | 284.4%CBD
$84.57/g | $30.09/THCg
0.3 grams

Brandon

Topical: Topical
$25.37
THC-Infused Cooling Body Balm from  product image
Nordic Wellness

THC-Infused Cooling Body Balm

253mg THC
$96.00/g | $37.95/THCg
0.3 grams

Brandon

Topical: Topical
$24.00
$35.00
1:1 CBD:THC Cooling Balm from  product image
Nordic Wellness

1:1 CBD:THC Cooling Balm

246mg THC | 264.0%CBD
$56.00/g | $22.76/THCg
0.5 grams

Brandon

Topical: Topical
$28.00
$40.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

239mg THC | 241.5%CBD
$131.48/g | $55.13/THCg
0.3 grams

Brandon

Topical: Topical
$32.87
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

216mg THC | 234.0%CBD
$126.85/g | $58.86/THCg
0.2 grams

Brandon

Topical: Topical
$25.37
Ease THC Intimacy Oil from  product image

Ease THC Intimacy Oil

150mg THC
$119.13/g | $79.42/THCg
0.2 grams

Brandon

Topical: Topical
$17.87
1:1 Restore (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

1:1 Restore (100mg CBD/100mg THC)

100mg THC
$300.00/g | $300.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Topical: Topical
$30.00
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

92mg THC
$153.70/g | $167.43/THCg
0.1 grams

Brandon

Topical: Topical
$15.37
Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil from  product image

Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil

67mg THC | 71.1%CBD
$238.27/g | $356.15/THCg
0.1 grams

Brandon

Topical: Topical
$17.87
Strawberries and Cream Flower from  product image
Cultivar

Strawberries and Cream Flower

28mg THC | 1.3%Terps
$14.29/g | $51.02/THCg
1/8 oz.

Brandon

Sativa
Topical: Lotion
$50.00
The Vault Gelato Cream Cake Flower from  product image
The Vault

The Vault Gelato Cream Cake Flower

28mg THC
$8.57/g | $30.72/THCg
1/8 oz.

Brandon

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$50.00
ish Flower - Truffle Ice Cream from  product image
Ish

ish Flower - Truffle Ice Cream

19mg THC
$4.29/g | $22.44/THCg
1/4 oz.

Brandon

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$60.00
Ice Cream Cake Flower from  product image

Ice Cream Cake Flower

18mg THC
$5.00/g | $28.41/THCg
1/4 oz.

Brandon

Hybrid
Topical: Lotion
$35.00
$75.00
ish Flower - Ice Cream Cake from  product image
Ish

ish Flower - Ice Cream Cake

12mg THC | 0.7%Terps
$5.00/g | $42.02/THCg
1/2 oz.

Brandon

Indica
Topical: Lotion
$70.00
$100.00
72 Hour CBD Patch from  product image

72 Hour CBD Patch

0mg THC | 11.9%CBD
$425.00/g | $100000.00/THCg
0.0 grams

Brandon

Topical: Topical
$8.50
Coconut Yuzu Crème from  product image

Coconut Yuzu Crème

0mg THC | 0.2%CBD
$22.75/g | $13382.35/THCg
1 gram

Brandon

Topical: Topical
$22.75
$35.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·