Cannabis Flower in Brandon, FL Cannabis Flower in Brandon, FL

Shop cannabis flower across all Brandon dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Brandon

789 results
Loading...

Showing 25 of 789 results.

Cheddar Cheeze from  product image
RYTHM

Cheddar Cheeze

33.7% THC
$14.29/g | $42.39/THCg
1/8 oz.

Brandon

Indica
Flower: Whole
$50.00
Loud Berry from  product image

Loud Berry

33.6% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $29.76/THCg
1/8 oz.

Brandon

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$40.00
ANML FCE from  product image
RYTHM

ANML FCE

33.5% THC
$5.68/g | $16.95/THCg
1 oz.

Brandon

Indica
Flower: Whole
$159.00
$240.00
ANML FCE from  product image
RYTHM

ANML FCE

33.4% THC
$14.29/g | $42.77/THCg
1/8 oz.

Brandon

Indica
Flower: Whole
$50.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$11.43/g | $34.63/THCg
1/8 oz.

Brandon

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Cheddar Cheeze from  product image
Grassroots

Cheddar Cheeze

32.6% THC | 0.0%CBD
$49.50/g | $151.84/THCg
0.4 grams

Brandon

Indica
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
ANML FCE [.35g] from  product image
Dogwalkers

ANML FCE [.35g]

32.5% THC
$14.29/g | $43.96/THCg
1.8 grams

Brandon

Indica
Flower: PreRoll
$25.00
ANML SCT from  product image
RYTHM

ANML SCT

32.4% THC
$5.71/g | $17.64/THCg
1/8 oz.

Brandon

Indica
Flower: Whole
$20.00
$50.00
GGRTZ [.35g] from  product image
Dogwalkers

GGRTZ [.35g]

32.4% THC
$14.29/g | $44.09/THCg
1.8 grams

Brandon

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
The Vault Chem 91 Flower from  product image
The Vault

The Vault Chem 91 Flower

32.2% THC
$11.43/g | $35.49/THCg
1/8 oz.

Brandon

Hybrid
Flower: Whole
$40.00
$50.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Brandon

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Brandon

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

32.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Brandon

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Brandon

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Brandon

Indica
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Velcroz from  product image
RYTHM

Velcroz

31.9% THC
$14.29/g | $44.78/THCg
1/8 oz.

Brandon

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
BRWNE SCT from  product image
RYTHM

BRWNE SCT

31.7% THC
$14.29/g | $45.07/THCg
1/8 oz.

Brandon

Indica
Flower: Whole
$50.00
GMO from  product image
RYTHM

GMO

31.7% THC
$14.29/g | $45.07/THCg
1/8 oz.

Brandon

Indica
Flower: Whole
$50.00
Afternoon Delight #4 from  product image
RYTHM

Afternoon Delight #4

31.5% THC
$7.00/g | $22.22/THCg
1/4 oz.

Brandon

Hybrid
Flower: Smalls
$49.00
Afternoon Delight #4 from  product image
RYTHM

Afternoon Delight #4

31.5% THC
$14.29/g | $45.35/THCg
1/8 oz.

Brandon

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

31.4% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.11/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
$14.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Brandon

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Brandon

Indica
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Grassroots

Nutcrackerz #8

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Brandon

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·