Cannabis Edibles in Brandon, FL Cannabis Edibles in Brandon, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Brandon. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Brandon dispensaries.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Edible in Brandon

154 results
Loading...

Showing 25 of 154 results.

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Edible: Gummy
$18.00
1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Edible: Gummy
$18.00
Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
&Shine

Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Edible: Gummy
$15.00
5:1 Sweet Dreams Raspberry Plum [20pk] (100mg THC/20mg CBN) from  product image
Beboe

5:1 Sweet Dreams Raspberry Plum [20pk] (100mg THC/20mg CBN)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Edible: Gummy
$18.00
Blackberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blackberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Blueberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blueberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fruit Punch [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fruit Punch [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Inspired Blood Orange [20pk] (100mg) from  product image
Beboe

Inspired Blood Orange [20pk] (100mg)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Edible: Gummy
$18.00
Kiwi Strawberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Kiwi Strawberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Indica
Edible: Gummy
$15.00
Mint Chocolatey [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Mint Chocolatey [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Chocolate
$15.00
Peach [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Peach [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Sour Apple [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Sour Apple [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Tropical [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Tropical [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Sativa
Edible: Gummy
$15.00
Watermelon [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Watermelon [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Brandon

Indica
Edible: Gummy
$15.00
10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

208mg THC
$232.50/g | $111.78/THCg
0.2 grams

Brandon

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

202mg THC
$232.50/g | $115.10/THCg
0.2 grams

Brandon

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Brandon

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Brandon

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Mixed Fruit from  product image
Select

Mixed Fruit

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Brandon

Indica
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Sativa Dark from  product image
Blue Kudu

Sativa Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Brandon

Sativa
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Orange from  product image
Select

Orange

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Brandon

Sativa
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·