Oral Cannabis Products in Brandon, FL Oral Cannabis Products in Brandon, FL

Find oral cannabis products from Brandon dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Oral in Brandon

65 results
Loading...

Showing 25 of 65 results.

CBD Tablet 600mg from  product image
Wandr

CBD Tablet 600mg

mg THC | 600.0%CBD
$52.50/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Brandon

Oral: Tablet
$31.50
$70.00
Rescue [15ml] (800mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

Rescue [15ml] (800mg THC)

mg THC
$93.75/g | $0.00/THCg
0.8 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Tincture
$75.00
Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Brandon

Indica
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Brandon

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
50mg RSO THC - 30 Count from  product image

50mg RSO THC - 30 Count

1000mg THC | 1.0%Terps | 3.0%CBD
$50.00/g | $5.00/THCg
1.5 grams

Brandon

Sativa
Oral: Capsule
$75.00
Sativa Capsules (30mg) from  product image
Nordic Wellness

Sativa Capsules (30mg)

968mg THC | 8.2%CBD
$38.89/g | $4.02/THCg
0.9 grams

Brandon

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$45.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Brandon

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Brandon

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Brandon

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count from  product image

Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count

750mg THC
$66.67/g | $8.89/THCg
0.8 grams

Brandon

Sativa
Oral: Capsule
$50.00
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

676mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $8.10/THCg
0.6 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
Guava Cooler RSO Tincture from  product image

Guava Cooler RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $8.74/THCg
0.6 grams

Brandon

Sativa
Oral: Tincture
$32.87
Gush Mnts RSO Tincture from  product image

Gush Mnts RSO Tincture

615mg THC | 1.8%CBD
$54.78/g | $8.91/THCg
0.6 grams

Brandon

Indica
Oral: Tincture
$32.87
Sherbert Haze RSO Tincture from  product image

Sherbert Haze RSO Tincture

615mg THC | 1.7%CBD
$54.78/g | $8.91/THCg
0.6 grams

Brandon

Sativa
Oral: Tincture
$32.87
GMO Jungle Cake RSO Tincture from  product image

GMO Jungle Cake RSO Tincture

609mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.00/THCg
0.6 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
Grape Mint Gas RSO Tincture from  product image

Grape Mint Gas RSO Tincture

606mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.04/THCg
0.6 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
THC from  product image

THC

600mg THC
$0.07/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Tincture
$42.00
$70.00
THC Tablet from  product image
Wandr

THC Tablet

600mg THC
$52.50/g | $8.75/THCg
0.6 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Tablet
$31.50
$70.00
MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate from  product image

MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate

600mg THC | 0.2%Terps
$58.33/g | $9.72/THCg
0.6 grams

Brandon

Sativa
Oral: Tincture
$35.00
$50.00
The Creamery Drops from  product image
Fluent Care

The Creamery Drops

600mg THC
$37.50/g | $6.25/THCg
0.6 grams

Brandon

Indica Dominant
Oral: Tincture
$22.50
$50.00
Pai Gow Punch RSO Tincture from  product image

Pai Gow Punch RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.22/THCg
0.6 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
Pink Certz RSO Tincture from  product image

Pink Certz RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.22/THCg
0.6 grams

Brandon

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
Lime RSO Tincture 1oz from  product image
Emblem

Lime RSO Tincture 1oz

577mg THC
$0.64/g | $0.11/THCg
1 oz.

Brandon

Hybrid
Oral: Tincture
$18.00
$30.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·