Cannabis Vape Carts in Brandon, FL Cannabis Vape Carts in Brandon, FL

Shop cannabis vape carts across Brandon dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Vape in Brandon

553 results
Loading...

Showing 25 of 553 results.

95 CKIES from  product image
RYTHM

95 CKIES

94.6% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.26/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
L'RANGE [2g] from  product image
RYTHM

L'RANGE [2g]

94.4% THC | 0.2%CBD
$50.00/g | $52.97/THCg
2.0 grams

Brandon

Sativa
Vape: Live Resin
$100.00
Durban Z x PNAPPL DNT from  product image
RYTHM

Durban Z x PNAPPL DNT

94.2% THC
$22.00/g | $23.36/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Midnight Cruiser Cartridge from  product image
Moods

Midnight Cruiser Cartridge

93.7% THC | 0.3%CBD
$18.00/g | $19.21/THCg
0.5 grams

Brandon

Indica
Vape: Cartridge
$9.00
$20.00
Mystic Mint from  product image
RYTHM

Mystic Mint

93.4% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.56/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
White Durban [1g] from  product image
RYTHM

White Durban [1g]

93.4% THC
$22.00/g | $23.56/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Rdnck Mntz from  product image
RYTHM

Rdnck Mntz

93.3% THC
$22.00/g | $23.58/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
RNTZ CKE #2 from  product image
RYTHM

RNTZ CKE #2

93.3% THC
$22.00/g | $23.58/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Watermelon Z from  product image
Select

Watermelon Z

93.3% THC | 0.2%CBD
$45.50/g | $48.77/THCg
0.5 grams

Brandon

Indica
Vape: Vape
$22.75
$35.00
ANML SCT [2g] from  product image
RYTHM

ANML SCT [2g]

93.1% THC | 0.2%CBD
$50.00/g | $53.71/THCg
2.0 grams

Brandon

Indica
Vape: Live Resin
$100.00
Misty Mint from  product image
Select

Misty Mint

92.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.72/THCg
2.0 grams

Brandon

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Unicorn Piss from  product image
Select

Unicorn Piss

92.8% THC | 0.1%CBD
$30.00/g | $32.33/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Vape: Vape
$30.00
$50.00
Citrus Sunshine Haze from  product image
Select

Citrus Sunshine Haze

92.7% THC | 0.3%CBD
$35.00/g | $37.76/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
ANML FCE [1g] from  product image
RYTHM

ANML FCE [1g]

92.6% THC | 0.1%CBD
$22.00/g | $23.76/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Jack Herer from  product image
RYTHM

Jack Herer

92.6% THC
$22.00/g | $23.76/THCg
1 gram

Brandon

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
BNANACONDA from  product image
RYTHM

BNANACONDA

92.5% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.24/THCg
0.5 grams

Brandon

Hybrid
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
Confidential CHRRIES from  product image
RYTHM

Confidential CHRRIES

92.5% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.78/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
ACE Dabbalicious from  product image
Select

ACE Dabbalicious

92.4% THC | 0.4%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Brandon

Indica
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
ACE Super Boof from  product image
Select

ACE Super Boof

92.4% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
ACE Tigers Blood from  product image
Select

ACE Tigers Blood

92.2% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.65/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
VelcroZ from  product image
RYTHM

VelcroZ

92.2% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.38/THCg
0.5 grams

Brandon

Hybrid
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
Keys Bliss Cartridge from  product image
Moods

Keys Bliss Cartridge

92.1% THC | 0.3%CBD
$21.00/g | $22.80/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
95 CKIES from  product image
RYTHM

95 CKIES

92.0% THC | 0.3%CBD
$22.00/g | $23.91/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$45.00
Gulf Coast Sunset AIO from  product image
Moods

Gulf Coast Sunset AIO

92.0% THC | 0.2%CBD
$27.00/g | $29.35/THCg
1 gram

Brandon

Hybrid
Vape: Disposable
$27.00
$45.00
LME Bars from  product image
RYTHM

LME Bars

92.0% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.48/THCg
0.5 grams

Brandon

Indica
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·