Cannabis Concentrates in Lady Lake, FL Cannabis Concentrates in Lady Lake, FL

Find cannabis concentrates from Lady Lake dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Concentrate in Lady Lake

107 available
Loading...

Showing 25 of 107 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cap Junky from  product image

Cap Junky

93.5% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $29.41/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Ocifer from  product image

Ocifer

92.9% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.68/THCg
0.5 grams

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$17.50
$35.00
Mimosa Kush Mints from  product image

Mimosa Kush Mints

92.2% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $29.83/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

91.0% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $30.22/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

90.5% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $30.39/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Nuclear Muffins from  product image

Nuclear Muffins

90.3% THC | 2.5%CBD
$27.50/g | $30.45/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

88.3% THC | 0.1%CBD
$30.00/g | $33.98/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
Ocifer from  product image

Ocifer

87.4% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $31.47/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Robots CDT Klik from  product image

Robots CDT Klik

87.3% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.75/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Mimosa Kush Mints from  product image
Grassroots

Mimosa Kush Mints

87.1% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.44/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
Garlic Cookies from  product image

Garlic Cookies

86.4% THC | 0.1%CBD
$27.50/g | $31.83/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00

Passport Dro

86.2% THC | 0.3%CBD
$27.50/g | $31.90/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Concentrate: RSO
$27.50
$55.00
Wedding Kush Mints CDT Syringe from  product image

Wedding Kush Mints CDT Syringe

86.2% THC
$33.45/g | $38.82/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Baba Yaga RSO from  product image

Baba Yaga RSO

85.9% THC | 0.3%CBD
$27.50/g | $32.01/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Concentrate: RSO
$27.50
$55.00
Watermelon Cakez from  product image

Watermelon Cakez

85.8% THC
$27.50/g | $32.05/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

85.6% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $35.05/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

85.3% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $35.17/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
E85 CDT Syringe from  product image

E85 CDT Syringe

84.8% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.98/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Bruce Banner Sugar from  product image
(the) Essence

Bruce Banner Sugar

84.6% THC | 0.3%CBD
$30.45/g | $35.99/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Resin
$30.45
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

83.5% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $40.06/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.45
Gush Mints Sugar from  product image

Gush Mints Sugar

83.5% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $43.65/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Concentrate: Live Resin
$36.45
Rocky Road Sugar from  product image
(the) Essence

Rocky Road Sugar

83.3% THC
$30.45/g | $36.54/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Concentrate: Resin
$30.45
Guava Casquitos Dablicator from  product image

Guava Casquitos Dablicator

83.3% THC | 0.2%CBD
$39.45/g | $47.36/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$39.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes