Cannabis Flower in Lady Lake, FL Cannabis Flower in Lady Lake, FL

Shop cannabis flower across all Lady Lake dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Lady Lake

299 available
Loading...

Showing 25 of 299 results.

Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

31.4% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.11/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
$14.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.4% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $131.37/THCg
0.4 grams

Lady Lake

Hybrid
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
Grassroots

Nutcrackerz #8

31.4% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $131.37/THCg
0.4 grams

Lady Lake

Sativa
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00

Diesel Bite

31.3% THC | 0.1%CBD
$15.00/g | $47.92/THCg
0.4 grams

Lady Lake

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
$12.00
Foreign Kush Mints from  product image
Dark Heart

Foreign Kush Mints

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Lady Lake

Indica
Flower: Whole
$35.00
$60.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Lady Lake

Indica
Flower: Whole
$28.00
$45.00
Grassroots

Passport Dro

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

31.3% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.17/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
$14.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

31.3% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $131.79/THCg
0.4 grams

Lady Lake

Sativa
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Local Motive

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Mad Rabbid #5

31.2% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $132.21/THCg
0.4 grams

Lady Lake

Sativa
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
Scotch & Soda from  product image
Grassroots

Scotch & Soda

31.2% THC | 0.0%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

31.1% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.32/THCg
1/8 oz.

Lady Lake

Indica
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.1% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $132.64/THCg
0.4 grams

Lady Lake

Indica
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.1% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.72/THCg
1/8 oz.

Lady Lake

Hybrid
Flower: Smalls
$28.00
$50.00
Grassroots

Mad Rabbid #5

31.0% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.26/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Flower: PreRoll
$10.00
$12.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.0% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $133.07/THCg
0.4 grams

Lady Lake

Hybrid
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
Problem Child from  product image
Grassroots

Problem Child

31.0% THC | 0.1%CBD
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Lady Lake

Hybrid
Flower: Smalls
$30.00
$50.00
Indica Princess from  product image
Grassroots

Indica Princess

30.9% THC | 0.0%CBD
$10.00/g | $32.36/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Reef

SubZero Warheadz

30.9% THC
$7.71/g | $24.97/THCg
1/8 oz.

Lady Lake

Hybrid
Flower: Smalls
$27.00
$40.00
Zesty Garlic Cookies from  product image
Dark Heart

Zesty Garlic Cookies

30.9% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.36/THCg
1/8 oz.

Lady Lake

Indica
Flower: Whole
$35.00
$60.00
Miss Grass

Tarts x Country Cookies

30.8% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $133.93/THCg
0.4 grams

Lady Lake

Hybrid
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
Reef

SubZero Warheadz

30.6% THC | 0.1%CBD
$9.14/g | $29.88/THCg
1/8 oz.

Lady Lake

Hybrid
Flower: Whole
$32.00
$45.00
Grassroots

Problem Child

30.5% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.79/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes